2737
2739

مبارکه عزیزم😍

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین الان گذاشتم...

این یعنی مثبت؟؟؟؟؟؟

واقعا؟؟؟

امکان خطا نیست؟؟

خیالم راحت باشه؟

بلافاصله دوتا خط پرر رنگ افتاد

کاری ندارم کجایی چه میکنی....بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود....    
2731

فردا برو ازمایش خون😀

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
مبارکه عزیزم. کاملا مثبت. منم بار اول دست و پام میلرزید

اصلا لرزش دستام دست خودم نیست.

الان میگی مبارکه انقدر باورم نمیشه که ازتون تشکر کنم

بی بی چک مثبت خطا نمیده؟

کاری ندارم کجایی چه میکنی....بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود....    
2738

به به. به به  به به چه مثبت پررنگی جیگر حال اومد. عزیزم مبارکت باشه.

ایشالله روزی منم بشه یه روز این دو خط رو ببینم.😊😊😊

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

مثبت ترین بیبی چکیه که تو سایت دیدم 😂😂

چن وقت اقدام کردی؟ 

چقد از موعدت گذشته؟ 

راسی خیلی مبارکه 😘

بی کار سفره نیست؛ بی سفره، عشق؛ بی عشق سخن نیست؛ و سخن که نبود فریاد و دعوا نیست، خنده و شوخی نیست، زبان و دل کهنه می شود؛ روح در چهره و نگاه در چشمها میخشکد؛ دستها در بیکاری فرسوده میشوند؛ و بیل و منگال و دستکاله و علفتراش در پس کندوی خالی، زیر لایه ی ضخیمی از غار رخ پنهان میکند. (جای خالی سلوچ، محمود دولت آبادی)
2706