2737
2734
عنوان

شاید خیانت...

42547 بازدید | 403 پست

بچه دلم آشوبه.تمام بدنم داره میلرزه.شوهرم با یه خانوم چت کرده.من دیدم گفتم این چیه گفت دوسم بوده با گوشی من چت کرده ولی کامل جا خورد.حالا گوشیش دست منه.چطور با اون خانومه چت کنم که بفهمم شوهرم باهاشه یا دوستش.بابام اینا بعد یکسال از شهرستان اومدن خونمون.نه میتونم سوال جوابش کنم نه گریه کنم نه هیچ کاری.بغض داره خفم میکنه.موهای سفید بابامو که میبینمو احترامی که ب شوهرم میزاره داره دیوونم میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پر واضحه که دوستش نبوده.ولی تو سعی کن خونسردیتو حفظ کنی تا بابات اینا برن

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

ببین الان جلوی پدر مادرت چیزی نگو بهش.گناه دارن طفلیا.زهرمارشون میشه

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
2738

شمارشو سیو کن تکست بده با گوشی خودت که من فلانیم زنم شک کرده به این خط پی ام بده بعد این

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  

نمیشه چیزی براش بنویسی شاید اونم شوهر داشته باش و با شوهر شما رمزی چیزی داشته باشن واسه چت کردن.ساعت چت کردناشونو نکاه کن

مادر که باشی تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ، ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😍😍😍

بهترين كار اينه كه متوجه قبح كارش بشه يا متوجه اش كني و ببخشيش،ولي اگه نميتوني فراموش كني و از اون دسته آدما هستي كه ناآگاهي زجرت ميده ميتوني با همون گوشي يا اكانتي كه شوهرت باهاش چت كرده باهاش چت كني و ميتوني بفهمي قضيه از چه قراره!ولي يادت باشه ممكنه چيزي بفهمي كه نتوني تحمل كني،اگه ميتوني ببخشش و ازش بگذر

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
شمارشو سیو کن تکست بده با گوشی خودت که من فلانیم زنم شک کرده به این خط پی ام بده بعد این

خدایی عجب راه حلی دادی!!!!!!خب فردا شوهرش زنگ میزنه به زنه میفهمه که

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2706