2737
2739

تو چند هفته ای و چقدره. باید تو محدوده نرمال باشه زیاد بودنش خوب نیست

قندت رو چک کردی؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مصرف مایعاتت رو کم کن. تحرکت هم زیاد نباشه. ببین نظر دکترت چیه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731

دكتر من گفت تا ١٨ نرماله بين ١٨ تا ٢٤ بايد بررسي و كنترل بشه از ٢٤ به بالا خطرناكه

منم يه بار سونو دادم ١٩ بود بعدشم برام مجدد آز قند نوشت كه قندم نرمال بود برام يه سونو ديگه نوشت مايع آمنيوتيك نرمال شده بود

خدایا دستمو بگیر
دكتر من گفت تا ١٨ نرماله بين ١٨ تا ٢٤ بايد بررسي و كنترل بشه از ٢٤ به بالا خطرناكه منم يه بار سونو ...

هفته به هفته میزان نرمال آب دور جنین متفاوته. 

2740
مانترا دکترم واسه یه ماه دگ باز سونو نوشت گف اگه پایین نیاد مشکل داره تا ماه دگ دق میکنم من

انقدرررر دیدم تو سونوگرافیها میزان آب رو اشتباه محاسبه میکنن که خدا میدونه. من جای تو بودم هفته دیگه یا نهایتا دوهفته دیگه میرفتم یه جای دیگه چک میکردم

[QUOTE=44254624]یاراناز هفته چند ۱۹بود؟؟[/QUOTE]

عزيزم هفته ٣٠ مايع ١٩ بود، به قول مانترا امكان داره اشتباه محاسبه كرده باشه سونوگرافي، دكتر منم گفت دفعه ديگه يه جاي ديگه برو سونو منم رفتم مايع زده بود نرمال 

خدایا دستمو بگیر
2706