2733
2734
عنوان

بیاین درد و دل😔

669 بازدید | 38 پست

من اصلا نمیتونم با رفتارا و بدجنسیا و فرق گذاشتنای مادرشوهرم کنار بیام. 

توروخدا بیاین بگین کی مثه منه اینجا؟

انقد ناراحتم پدرشوهر ندارم😔 سه ساله که فوت شده و من دو ساله عروسشونم.

خیلی از دست رفتارای مادرشوهر و خواهرشوهرا و جاریم غصه میخورم.

خیلی بی عاطفه ان خیلی بی رگ و ریشه ان

میشه اول برا سلامتی امام زمان بعد برای سلامتی بچه ام صلوات بفرستید؟ شرایطم حیاتیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همش میگفتم ازدواج کنم چقد خوشبخت میشم عالی میشه و فلان 

ولیییی نشد که نشد بدترم شد همه چی.

شوهرمم که حواس پرت سربه هوا ناپخته کم تجربه و.....

میشه اول برا سلامتی امام زمان بعد برای سلامتی بچه ام صلوات بفرستید؟ شرایطم حیاتیه
2731
مادرشوهر نه خوبش به درد میخوره نه بدش

چرا؟ من این تفکرو نداشتم و با دید مثبت رفتم جلو و خیلی سعی کردم بهشون نزدیک بشم ولی نشد که نشد الان خیلی ناراحتم😔😔

2738
چرا؟ من این تفکرو نداشتم و با دید مثبت رفتم جلو و خیلی سعی کردم بهشون نزدیک بشم ولی نشد که نشد الان ...

مس ببین اشتباه از جانب خودت بوده دلیلی به نزدیکی زیاد نبوده و بیشتر حرمت ها رو از بین بردی

Belle سابق

دوست عزیز هر کسی خودش به دیگران اجازه میده باهاش چطور رفتار کنن .شماهم با هر کسی مثل خودش رفتار کن

گروه زرد❤وزن فعلی ۷۸ ❤هدف اول ۷۳❤ هدف سوم ۶۸❤   ❤ مطمئنم با کمک خدا جونم و با اراده ای که خودش بهم میده ،موفق میشم و تا اخر پاییز و چالش بامداد خمارجان، یه مامان خوش 
همش میگفتم ازدواج کنم چقد خوشبخت میشم عالی میشه و فلان  ولیییی نشد که نشد بدترم شد همه چی. شو ...

حیف نیست به جای لذت از زندگی مشترک به خاطر یه نفر دیگه زندگیتو خراب میکنی

Belle سابق
2706