2726

جدیدا چرا نمی ذارن تو استخر مایو دوتیکه پوشید ؟؟ 

همه جا اینجوریه یا فقط منطقه ماست ؟؟😕

حالاهی بگید آماربیکاری بالانیست🤔 پسره اومده نی نی سایت راجع ب مثبت شدن بیبی چکش وپریودش داره تاپیک میزنه😲پاشو برو دنبال کاربگرد داداچ😏🙄بیبی چکتم مثبت میشه ایشالا🖐😁🖑خاااک توسرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره نمیذارن 

خواهر شوهر منم پوشیده بود بهش گفته بودن ممنوعه😐😐😐

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2728
آره نمیذارن  خواهر شوهر منم پوشیده بود بهش گفته بودن ممنوعه😐😐😐

البته تهران من رفتم میپوشن .تو شهرستان فکر کنم نمیذارن

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥

ميذارن كه 

استخر محله ما ميذارن😁

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

خواهر من پوشیده بود بهش گیر دادن ، البته ۲ تیکش خیلی ۲ تیکه بود    

به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.

جدا این طور شده؟

من یه دوتیکه ی شیک خریدم. حالا چه کار کنم؟؟؟!!!

الان دوماهه استخر نرفتم نمیدونم چه خبره.

خوب میخوان تحریم کنن چرا قبلش نمیگن.😐 

شوهرم که نداریم براش بپوشم😂

اگه برای چیزی که میخوای نمیجنگی ، برای چیزی که از دست میدی گریه نکن👊

من امروز استخربودم ایراد نمیگیرن اینجا

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

اونجا کی میخاد تحریک شه که نمیزارن😑😑

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2706