2733
2734
عنوان

طولانی ترین قهرتون چقد بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1661 بازدید | 88 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

٣٠صدم ثانيه    

رکورد میزنی جیگری 🙈😜

خداجون خودت فسقل خان تو دلمو مواظب باش😍🙈 مرسییی ************************** خدا جونمممممم ،میگمااا مرسییی که هوامونو داری اللهم صل علی محمد واله محمد وعجل فرجهم😍🙌🏼🙏🏼
😂😜😘 عزیزم مرسی من واقعا تعجب میکنم، مگه میشه اینهمه باهم قهربود وای من که اصلا فکرشم نمیتونم بکنم ...

میشه واقعا..

وقتی دو طرف لج کنن باهم..

من و نامزدم یک بار سه هفته قهر بودیم..

پشت تلفن بش گفتم بهتره کات کنیم..

اونم پررو گفت باشه فک کردی چه خبره حالا..

بعد از آشتی گفت غلط کردیم و ببخشید .. ولی اگر خانواده هامون نبودن شاید مشکلمون حل نمیشد..

2731

ما كه قهر ميكنيم ولي كارامونو انجام ميديم در قبال هم... اگر هم بخوره شب جمعه كه هيچي كلا اشتي... هميشه قهرهاي ما به كاراي بد ختم ميشه 😂😂

ميشه براي حل مشكلم صلوات بفرستين❤️
فوق فوقش يه ساعت توي طول اين دوساعتم ك مثلا قهرم كلي كار ازش ميخوام برام انجام بده ك خودش يادم ميندا ...

دقييييييقا همش ميگه تو كه قهر بودي😂😂😂

2738
ما كه قهر ميكنيم ولي كارامونو انجام ميديم در قبال هم... اگر هم بخوره شب جمعه كه هيچي كلا اشتي... همي ...

من هنوز ازدواج نکردم ولی ترجیح میدم شلشب جمعه اگر چیزی خواست حسابشو برسم😂😂😂اشتی نمیکنم

دوستان شده خودتون پیش قدم شید برای اشتی؟

به نطرتون مرد اینجوری پررو نمیشه؟

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای

یه بار قهر کردیم اونم شوهرم باهام قهر کرد که چرا عکستو گذاشتی رو پروفایلت اولین قهر بعد از 7سال زندگی بود و انشاءالله آخرین قهرمون بود برای باقیه زندگیمون.یه روزم طول کشید واقعا سخت بود

دوستان شده خودتون پیش قدم شید برای اشتی؟ به نطرتون مرد اینجوری پررو نمیشه؟

من تا بحال نگفتم اشتي ولي الكي خودمو زدم به دل درد سر درد اومده جلو درصورتي كه الكي بوده😌😌😌😌زنيم خير سرمونا😂

من تا بحال نگفتم اشتي ولي الكي خودمو زدم به دل درد سر درد اومده جلو درصورتي كه الكي بوده😌😌😌😌زنيم ...

وقتی مرد نیاد جلو چی؟  

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای
2706