2733
2734
عنوان

طولانی ترین قهرتون چقد بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1661 بازدید | 88 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بارتوعقد دعوای اساسی کردم که مامان بابام فهمیدن....به شوهرم گفتم نمیخوامش وطلاق توچشاش اشک جمع شدورفت!بعد اشتی کردیم یادم نمیادچه قدرطول کشیدشایدیه هفته....

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
2728
دلم خونه همین، حوصله توضیح ندارم، خیلی زیاد تاپیک زدم راجبش

سلام عزیزم هنوز اشتی نکردین؟  

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
2740
ای جان😂😍

😂😜😘 عزیزم مرسی من واقعا تعجب میکنم، مگه میشه اینهمه باهم قهربود وای من که اصلا فکرشم نمیتونم بکنم 🙈😳

خداجون خودت فسقل خان تو دلمو مواظب باش😍🙈 مرسییی ************************** خدا جونمممممم ،میگمااا مرسییی که هوامونو داری اللهم صل علی محمد واله محمد وعجل فرجهم😍🙌🏼🙏🏼

نباید قهر کنین

اگه بحثتونم میشه باز باهم صحبت کنین اما سرسنگین!تا کار به قهر نکشه و مشکل زودتر حل شه

قهر کردن مشکل رو بزرگتر میکنه،باید یکی پا پیش بذاره و کوتاه بیاد و اینا همش کینه میشه

گر تو گرفتارم کنی، من با گرفتاری خوشم!داروی دردم گر تویی، در اوج بیماری خوشم!
من کلا اهل قهر  نیستم همسرم شاکی میشه گاهی میگه چرا قهر نمیکنی  

اينكه واسه همسر قهر نكني عاليه 

اما من يه جاري دارم واسه همه اخلاقش اينجوريه مثلا انقدر ميره خونه مادر شوهرم كه بيرونش ميكنن اما بازم از پنجره ميره تو يعني هركي صدتا بد وبيراه بهش بگه بعد يه ساعت يادش ميره انگار اصلا غرور نداره😳

اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد

2706