2737
2734

الهی فدات شم که دلت انقدر پر از غصه و غمه و از ته دلم برات دعا میکنم ایشالا مشکلت حل میشه به حق امام رضا (ع)

عزیزم این عکسو که فرستادم یه خانومی همین جا پست کرده بود میگفت بعد از کلی انتظار و جواب نگرفتن اینجوری باردار شده به لطف خدا ایشالا تو هم این راهو امتحان کنی و خوش خبر بیایی اینجا

اونا ۱۴ساله شوهر میکنن سریعم میارن

من ۲۴از کردم ۳سال بعد حامله شدم که نموند پسرکم

الان ۹ماه گذشته تازه اقدام کردم

ففکر کنید چقد سخته اونا که همسن منن توی خانواده شوهرم همه بچه های ۸_۹ساله دارن

پسرکوچولوی عزیزم تا خرداد ۹۷صحیح و سالم میاد توی آغوشم و شیر میخوره من مطمئنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی بمیرم برا دلمون منم شش ماه پیش سقط داشتم بعد الان دختر عموم که از منم کوچیکتره هفت ماهشه فک کن درست ماه بعد سقط من بود باردار شد دلم سوخت واسه خودم الانم یکی از فامیالای نزدیکم دوسه ماهه بارداره حالا از منم پنهون میکنن خیلی سخته بخدا اگه بچم میموند همین ماه به دنیا میومد دلشو ندارم دوباره باردار شم البته اقدام دارم ولی اصلا جدی نیس

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 
2728
وای چه سختت خدا صبرت بده من که سقط کردم بعدش جاری و خواهرشوهرم بچه دومشونو باردارشدن

سخت ترش این بود که من دوباره با اونا باردارشدم بازم سقط شد

یک نقطه بیش فرق رحیم و رجیم نیست از نقطه ای بترس که شیطانی ات کند.

میفهمم چی میگی عزیزم

واقعا سخته 

انشاالله هممون زود باردار شین

راستی یادمون نره

بعد از هر سختی اسانی ست

این وعده خداست نمیتونه دروغ باشه

بچه ها شرایط منم خیلی بده صفحه اول گفتم تازه 35 سالمه . عصری انقدر گریه کردم . جاری های من یا یکیشون بارداره یا زایمان کرده

پروردگارا           ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم ...                                                                                                                                                                                   

عزیزم خودتو ناراحت نکن با ناراحتی هیچ مشکلی رو درست نمیشه سعی کن آرامش داشته باشی خودم این مشکل داشتم درکت میکنم

جاری من یک سال بعد از ازدواجش باردار شد 

من 9 ساله دیگه ازدواج کردم 

اون یه بارداری راحت و بی دردسر داشت برای خودش می گشت 

من دو تا بارداری ناموفق داشتم 

الان بارداری سومم هست به زبان برات میگم سختی زیادی کشیدم هیچ کس درک نمیکنه تا الان چی کشیدم.

ولی دیگه سپردم به خدا

سرنوشت آدمها فرق میکنه.ان شالله شما هم به زودی باردار بشی.

2738

پس اونکه همسن ماست سرطان خون داره چی بگه

با خودش میگه کاش نازا بودم ولی سلامت

همینکه سالمیم خدارو شکر بچه ها

دنیا با رنج همراهه

خداروشکر ازمایش ما اینه سرطان یا  امتحانای سخت تر نیست

فاطمه جون به نگاه دیگران حساس نباش . به نظر من نداشتن بچه برای یه زوج میتونه احساسات دیگران در قبالت تحریک کنه . ظاهرا که همه میگن صبور باش خدا به تو هم میده حتی جاریها . ولی من خودم خیلی عذاب میکشم احساس کمبود دارم . چون تجربه بارداری ناموفق داشتم اونا که باردار میشن و حالت تهوع و... داغ دلم تازه میشه

پروردگارا           ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم ...                                                                                                                                                                                   

من اگه جای شما بودم اول همه راه ها رو امتحان میکررم و کلللللی دعا و نذر میکردم.تو برنامه سمت خدا شنیدم اگه کسی ندر کنه اسم بچه شو خدیجه بداره جواب میگیره.تو فامیل خودمون نمونه شو دیدم.

خدایا از عهده شکرت که برآید؟ الحمدلله علی کل نعمه...

عزیزم خدا بزرگه

بخدا من کسی رو میشناسم که بعد از ده سال باردار شد

تو این ده سال به هر دری زد اما نشد 

اما موقعیت ها و پیشرفت های شغلی خوبی پیدا کرد 

بعدش تو اوج نا امیدی که دیگه اصلا به بچه فکر نمیکرد خیلی طبیعی باردار شد

اونم دو تا پشت هم بچه آورد

توکل بر خدا کنید و حرفه تون رو ادامه بدین

امیدم را مگیر از من خدایا
2706