2733
2734
عنوان

حالم بده😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 987 بازدید | 33 پست

خانما خواهشا اينقدر داغون نكنين خودتونو...خدا رحمتش كنه يه فاجعه به تمام معنا بود

اما بعضيا دوست دارن هي خودشونو عذاب بدن

خب خواهر من تو كه افسردگي بعد از زايمان گرفتي چرا دوباره مي ري عكسا رو مي بيني؟ اينجوري جز داغون كردن خودت چه نتيجه اي مي گيري؟ بچه ت چه گناهي كرده؟

خانما خواهشا تمومش كنيد ديگه...بخدا ما هم ناراحتيم ولي بسه ديگه...

تنها نيستي، همه همينن الان منتهي اين هم فراموش ميشه همونطور كه ظاهرا آتنا زير پوشش خبريِ بنيتا فرا ...

راست میگی واقعا..

کاش همچین جیزایی دیگه پیش نیاد😔

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینو نگم میترکم بنیتای طفلک گناهش چی بود شاید اونم چون چادری نبود کشتنش😣😣😣

واقعا گناه اون چی بود😢من مطمئنم خدا بدونه اینکه اون عذابی بکشه برده پیش خودش آخه بچه کوچیکا فرشته ان

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2728

یعنی دارم دیووونه میشم از فکرکردن به اینکه این بچه چقدرررر زجرکشیده ناامیدانه گریه کرده تا ازحال رفته بمیرررم براش بمیرم برای دل مادرش تا ابد این داغ رو دل پدرو مادرش میمونه تا ابدددددد  

چیزی که سرنوشت انسان را میسازد استعدادهایش نیست انتخابهایش هست.
اصلا داغونما داغون ، تصور گریه تو ماشینش وقتی تنها بوده منو کشته روانی شدم

وای نگو😭

خانما خواهشا اينقدر داغون نكنين خودتونو...خدا رحمتش كنه يه فاجعه به تمام معنا بود اما بعضيا دوست دا ...

حرفات کاملا درسته😔

چی میشه یه ادم اینقدررررر بی وجدان و بی احساس میشه!!!!بچه بیچاره داشته ضجه میزده شیشه ماشین رو داده بالا ولش کرده رفته خوابیده!چجوری تونسته بخوابه ؟!

من شبها همش چهره بنیتا میاد جلوی چشمم اشکم درمیاد  

2738
منکه هر لحظه عکس کفن پوشش تو بغل مامان باباش میاد جلو چشام.خیلی سخته.خدا صبر ایوب بهشون بده

شماها که باردارین چراعکساشو میبینین ؟اصلا براتون خوب نیست . 

چی میشه یه ادم اینقدررررر بی وجدان و بی احساس میشه!!!!بچه بیچاره داشته ضجه میزده شیشه ماشین رو داده ...

یه سری مریض روانین دست خودشون نیست والا یه آدم سالم هرچقققققققدر بی رحم و سنگدل باشه با یه طفل معصوم که همچین کاری نمیکنه

منکه هر لحظه عکس کفن پوشش تو بغل مامان باباش میاد جلو چشام.خیلی سخته.خدا صبر ایوب بهشون بده

بارداری واسه چی میبینی واسه بچت ضرر داره عزیزم

یه سری مریض روانین دست خودشون نیست والا یه آدم سالم هرچقققققققدر بی رحم و سنگدل باشه با یه طفل معصوم ...

راست میگی حتما روانی بوده یه ادم سالم نمیتونه اینکارو کنه اصلا تصورش ادمو دیونه میکنه

2706