2726
عنوان

Iui

260 بازدید | 12 پست

من ١٠ روزه آيو كردم خيلي استرس دارم اگه راضي هستيد واسه من كه مرادم رو بگيرم صلوات بفرستيد شرايطم خيلي لبه مرزه

مرسي اشالله همه مراد بگيرن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بانو جان شما انجام دادی موفقیت امیز بود؟

حیر عر دوبارش منفی بود ولی خواعرم دوقلو باردغر شد با آی یو آی . من بعداز آی یو آی دوم طبیعی باردار شدم . میخوام بگم عزیزم هم امکان داره نگیره ولی بعدشخودت باردار بشی طبیعی چون اثر داروه هنوز هست هم اینکه بگیره .

فر فری موی غزل ساز منی😍😍😍

از صمیم قلبم واست دعا میکنم که این ماه مامانی شده باشی

مادر فقط آن زنی نیست که هر صبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم...منی که وقتی شب در خواب تو را میبینم دلم نمیخواهد هرگز صبح شود...وقتی در خواب تورا در آغوشم میبینم دلم میلرزد...حتی در خواب هم میدانم که ندارمت....ولی دلم برایت میلرزد...صبح که بیدار میشوم لبخند به لب دارم...چون روی ماه تو را دیده ام...چون تو  در اغوشم بودی...چون بوی تنت رابه ریه هایم کشیده ام...حتی در خواب و برای یک لحظه...آری من هم مادرم... مادر فرزند ندیده و نیامده ام... مادر تویی که برای داشتنت روزهای قشنگ جوانیم را در مطب دکتر ها و بیمارستانها گذرانده ام...مادرتویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم وصدها امپول میزنم...منی که تمام تنم ازمرحمت امپولهای گران قیمتم کبود است... من و امثال من مادر تر از هر مادری هستیم...مادرانی زجرکشیده...مادرانی که ثانیه به ثانیه روزهایمان را با حسرت داشتن دلبندمان میگذرانیم... که با دیدن یک کفش نوزادی پشت ویترین مغازه ها دلمان  میلرزد و پر میشود از غصه...پر میشود از حسرت دیدن تو با اینکفشها و تاتی کردنت... آری من هم مادرم...فقط تو را ندارم عزیزکم...فقط  در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم...
عزیزم الهی زود مامان شی  منم میخوام این ماه برم خیلی سخته؟؟یا راحت و زود انجام میشه

نه عزيزم واسه من كه خيلي خيلي راحت بود و اصلا درد نداشت خيالت راحت انشالله به سلامتي انجام بدي و جواب مثبت بگيري

حیر عر دوبارش منفی بود ولی خواعرم دوقلو باردغر شد با آی یو آی . من بعداز آی یو آی دوم طبیعی باردار ش ...

به سلامتي عزيزم

خواهرتون الان چند وقتشه؟ ميدونيد اندازه فوليكولاش چند بوده؟

ممنون ميشم اگه جواب بديد

این دوره انتظار خیلی خیلی سخته ، درکت میکنم  من هم این دوران رو گذروندم. امیدوارم نتیجه بگیری

http://www.ninisite.com/discussion/topic/1342930/تجربیات-من-از-مسیر-iui-تا-ivf

مسیر بارداری مسیری سخت و لذت بخشه و چه زیباست که این تجربیات رو با یکدیگر به اشتراک بگذاریم