2726

دختر من ۲۲ روزشه خیلی ناارومه خیلیم بالا میاره دکترش فقط رانیتیدین داده اما هیچ تاثیری نداره بچه های شما چه داروهایی میخوردن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها نوزاد دو هفته ای منم رفلاکس داره ولی دکتر احمقش هیچی براش ننوشت فقط گفت زود زود بادگلوشو بگیر، بچم هرشب زجر میکشه  

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔

دختر من دو ماهه نیمه منو کشته از رفلاکس دل درد ... من کولیک ایز میدم ... رانیتدین خیلی تاثیر نداره     ... پدی لایک بدترش میکنه

فقط باید بخدا پیله کرد.. زیرا فقط با او میتوان پروانه شد... 
بچه ها نوزاد دو هفته ای منم رفلاکس داره ولی دکتر احمقش هیچی براش ننوشت فقط گفت زود زود بادگلوشو بگیر ...

اگر شیرش میدی خودت چایی درست میکنی توش دو تا هل بنداز ...نبات و عرق نعنا بخور... چیزای با طبع سرد هم نخور... من کولیک میدادم دو سه قطره... 

عزیزم توجه کن که رانیتیدین آنتی اسید...یعنی دکتر اینو داده تا اسید معدش مری و ریه اش رو نسوزونه....آنتی رفلاکس نیست...یعنی یهو فک نکنی چون اثر نداره بهش ندی.....شرایط آنتی رفلاکس رو از نت دربیار و انجام بده...‌شربتشم بده....باید تحمل کنی....دخترم شش ماهشه....ولی همچنان بالا میاره....

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
عزیزم توجه کن که رانیتیدین آنتی اسید...یعنی دکتر اینو داده تا اسید معدش مری و ریه اش رو نسوزونه....آ ...

دختر شما دل دردش دیگه نداره  ؟دخترم دستشو تو دهنش میکنه ... لنگشت منو با لثه هاش شدید فشار میده  .. 

عزیزم موقع شیر دادن و مدتی بعدش حتما باید حالت نشسته باشه که شیر برنگرده. 

مامانهای تیر 96:                  http://www.ninisite.com/discussion/topic/1180793/%D9%85%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%DB%8C%D8%B1-96
دختر شما دل دردش دیگه نداره  ؟دخترم دستشو تو دهنش میکنه ... لنگشت منو با لثه هاش شدید فشار میده ...

دختر من امپرازول میخوره....تا ۲.۵ ماهگی رانیتیدین خورد....علائمش کامل کنترل شده....فقط بالا میاره....شاید داره دندون درمیاره؟

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....

بچه ها دکتر واسه نوزاداتون از همون شربت رانیتیدین معمولی نوشته یا مخصوص نوزادان هست؟ من فردا دخترمو میبرم یه دکتر دیگه و پیشنهاد میدم رانیتیدین بنویسه

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔
بچه ها دکتر واسه نوزاداتون از همون شربت رانیتیدین معمولی نوشته یا مخصوص نوزادان هست؟ من فردا دخترمو ...

ببخشید شما نینیم تازه بدنیا اومده میخواستم بدونم قطره آهن رو دادین یانه آخه هنوز به نینیم ندادن

2706