2726

حالم خیلی خرابه قلبم درد گرفته ولی چون دکتر ممنوع کرده برام استذس رو جرات نمیکنم با همسرم صحبت کنم از ناراحتی . تا دیروز خیلی ناراحت شدم از خبر پر پر شدن بنیتا کوچولو ولی الان صفحه اینستامو باز کردم عکس مامانش رو دیدم که پیکر بی جون بچه رو تو بغلش گرفته بود دنیا رو سرم خراب شده ,,,حرمله نمرده واقعا حرمله اون بیشرفیه که بچه معصوم رو تو اوج گرما گذاشت و رفت بمیرم برات که تشنه موندی بمیرم برا دل مادرت اشکام بند نمیاد جیگرم میسوزه خدایا صبر بده به دل مادرش خدایا خودت ارومشون کن منم یه مادرم اخ که الان چه دردی میکشی خدا فقط صبرت بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کارم شده گریه و آه .خدایاااااا کجاییییی؟  

خدایا به خاطر تمام نعمت هایی که بهم دادی شکر....همسر و پسر و دختر گلم ،بزرگترین و با ارزشترین دارایی من هستند....سلامتی اونها آرزوی همیشگی منه....

عكسش كو 😞

خداحافظ ني ني سايت ..   وقت رفتنه خسته ام از تايپ كردن خنديدن ، غصه خوردناي الكي تعصباي بيخود، قربون صدقه هاي صوري  ، ديگه دوس ندارم اينجارو ..خستم از وقت هدر دادناي الكي از انرژي هايي كه منفي هاش بيشتر از مثبتاشه .. ديگه حوصلشو ندارم ازش خسته شدم .. ازينكه هر شب ١١ شب تا ٤ صبح بي وقفه اينجا بودم حالم بد ميشه خداحافظ

بهتره سعی کنیم مادران خوبی باشیم هم مراقب فرزندانمون باشیم هم بهشون انسانیتو یاد بدیم ک بدونن حتی اگه فقیرم بودن باید ادم باشن و با وجدان  

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

من که یه غریبم اینجوری داغون شدم الان خدا به خانوادش صبر بده فقط دعا کنیم مادرشتاب این غم رو داشته باشه و بذاش ارامش ارزو کنیم.خدایا هیچ کس غم بچش رو نبینه به حق محمد و ال محمد 

واسش لالایی میخونه   

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2706