2733
2734
عنوان

تیزهوشان و استعداد درخشان

18867 بازدید | 24 پست

سلام مامانایی که بچه هاشون توی مدارس تیز هوشان درس میخونن میشه بگن با بجه هاشون از چه سنی و چیا کار میکردن

با کی میجنگی عزیزم ،من ببازم‌تو نبردی !

منکه آبجیم الان تیزهوشان درس میخونه.واقعا خودش میخوند اصلا کلاسای اضافی که بقیه دوتا دوتا میرفتنو نمیرفت.بنظرم بستگی به هوش و تلاش خوده بچه داره.همکلاسیاش کلی خرج کلاس کرده بودن قبول نشدن زنگ میزدن بهش ناراحت میشدن که چرا!

به جهان خرم از آنم که جهان خرم ازوست/عاشقم بر همه عالم که همه عالم ازوست...

دو تا خواهر زاده هاي من و همسرم و برادرش و خواهر  زادش همگي تيزهوشان بودن البته خواهر زاده همسرم سال ديگه كنكور داره ، ببين عزيزم اول از همه علاقه درس خوندن توي بچه بايد بوجود بياد و خودشم بايد استعداد و هوش داشته باشه ولي من خواهر زادم يادمه فقط دو ماه قبل امتحان وقتي كلاس پنجم دبستان بود خوند و كتاباي تست زد، در كل با تجربه ي من بچه فقط و فقط بايد خودش بخواد بقيش حله

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون که اره ولی کلاس خاصی کتاب خاصی چیزی نبود؟ این علاقه رو چه جوری باید در بچه بوجود اورد بچه های من شدیدا بازیگوشن

2728

من خودم از راهنمایی تا پایان دبیرستان تیزهوشان میخوندم

تاپارسال ک پیش دانشگاهی بودم

سال ما تازهدو مرحله ای کردن و مرحله دوم رو تشریحی 7تا سوال بودفک کنم

من خودم برای ریاضی و علوم کلاس میرفتم وهمیشه تست تست تست تمرین زیااد جواب میده 

کلاس درصورتی نتیجه میده که خودادم علاقه داشته باشه وپا ب پای کلاس گوش بده وتلاش کنه 

تست زدن خیلی مهمه حالا اگه ازمون بره تکنیکای ازمون دادنم یادمیگیره 

توچ زمانی ج بده

اول سوالایی که بلد هست رو جواب بده بعد سخت ترها

همین تکنیک ها

تیزهوشان شاید دوسه نفر تیزهوش باشن واقعا بقیه همه فقط خرخون وخوندن زیادو تلاش😊

من كه اطرافم خيلي تيزهوشان قبول شدند

بعضي هاشون واقعا خودشون خوندند از بچگي به درس علاقه داشتن

خودشون خوندن و قبول شدن

بعدش هم موفق شدن تو مدرسه تيرهوشان و جز شاگردهاي برتر بودند

ولي بعضيهاشون با زور پدر و مادر و معلم وارد تيزهوشان شدند

كه هيچ كدومشون موفق نبودن

و كنكور نتايج قابل قبولي نگرفتن

يك فاميل داشتيم

پسرش تا كلاس ٥ جز شاگردهاي معمولي بود

از معمولي هم كمتر

پدر و مادر بي خيال 

باورت ميشه مادرش و پدرش با اين كه دو تاشون تحصيلات عالي داشتن

يه املا تو ٥ سال به بچشون نگفته بودن

يه سوال رياضي باهاشون كار نكرده بودن

معلم هم هيچي

همه نمره هاش ١٦،١٧ نهايت ١٨

وقتي رفت كلاس ششم

خودش اومده بود كه مامان همه بچه ها معلم دارن كه تيرهوشان قبول بشن

منم معلم ميخوام

بعد مامان بعد ٥ سال رفته بود مدرسه پسرش

به مدير مدرسه گفته بود

مدير گفته بود پسر شما فوق العاده باهوش

وقتي پسري تو اين زمانه بدون كمك معلم و پدر و مادر نمره ١٧،١٨ بگيره عاليه

حتما كمكش كنيد و معلم بگيريد

حتما قبول ميشه

اونا هم فقط يكي معلم گرفتن براش

قبول شد

الان جز نوابغ تيزهوشان

2738
من خودم از راهنمایی تا پایان دبیرستان تیزهوشان میخوندم تاپارسال ک پیش دانشگاهی بودم سال ما تازهدو ...

ببین شما فقط کتاب و تست مقطع خودت رو میزدی من سوالا رو نگاه میکردم احسلس کردم یکم مقاطع بالا تر هم توش اوردن بعد چه کتاب و تستی کار میکردی ببین من نمیخوام الکی بچه ها از درس زده شد 80000 تا کتاب بی خود بزنن تهش هم هیچی به هیچی 

ببین شما فقط کتاب و تست مقطع خودت رو میزدی من سوالا رو نگاه میکردم احسلس کردم یکم مقاطع بالا تر هم ت ...

اره البته الان فک کنم یکمم از کلاس پنجم هست +ششم

لازم نیس شماازالان انقد بفکرباشی بامعلمش اگ خوبه صحبت کن قطعا یه کتابلیی رو معرفی میکنن ک خوبن

کتابای خوب خیلی زود معروف میشن و باپرس وجو میفهمی

الان چون دوره جدیده من نمیتونم کتابای دوره خودمو معرفی کنم

من خودم از راهنمایی تا پایان دبیرستان تیزهوشان میخوندم تاپارسال ک پیش دانشگاهی بودم سال ما تازهدو ...

چقدر خوب.من خیلی درس خونده بودم ولی قبول نشدم.البته الان خیلی خوشحالم رشته تجربی هستم :)

من خودم تو فرزانگان هستم تنها کارایی ک کردم یکی این بود که مدرسه خوبی رفتم یکی دیگ هم تست زیاد زدم فقط هم ششم خوندم 

از خودم هم در نمیارم اها راستی اولویت بندی خیلی مهمه حواستون باشه حتما 

2706