2703
2713
عنوان

برای اینده تحصیلیم خیلی ناامیدم

332 بازدید | 13 پست

من سال اخر حسابداری هستم چندتا درس رو افتادم کلا 24 واحد باید پاس کنم که سیصدتومن هزینشه اگه شهریور ماه قبول نشم بازم مجبورم همین هزینه رو‌پرداخت کنم خودم مطمحنم که قبول نمیشم چون اصلا نمیتونم بخونم کسایی که از این رشته سردرمیارن میفهمن چیمیگم چون حسابداری بعضی از درساش رو اصلا نمیشه بدون معلم فهمید پدرمم حمایتم نمیکنه یجورایی تحریمم کرده من بدبخت الان نه حمایت پدر رو دارم که معلم شخصی بگیرم نه چیزی در بساط که دیپلمم رو بخرم😥😥😥با این اوصاف بنظرتون چه خاکی باید سرم کنم واقعا دیگه بریدم خدایا کمکم کن

حرف دلتو زدی دلشو زدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
یه سوال میتونم بپرسم چرا به مشکل برخوردی؟یا بهتره بگم چرا نخوندی؟

اخه من حسابداری یا همون ریاضی اصلا تو ذاتم نیست نمیتونم زیاد سردربیارم رشتم که کلا ریاضیه معلومت اینجوری میشه

حرف دلتو زدی دلشو زدی

به نظر من اعصابت رو خراب نکن و با خانوادت مخصوصا پدرت صمیم حرف بزن حتی اگه صمیمی نیستید جواب میده و سعی کن رشتت رو عوض کنی تابستون هم میتونستی اینکارو کنی کافیه 18 واحد درس جدید رو بگذرونی انسانی14 واحد بقیه دروس مشترک هستن.

اگرم زمان انتخاب رشته نتونستی بری ریاضی فیزیک یا تجربی یا انسانی مهم نیست قانون جدید اجازه تغییر رشته رو به هر کسی میده یا بهتر بگم شانس رو به همه میده...

تازه اول راهی دو حالت داره یا از درس بدت میاد یا خوشت میاد اگه علاقه داری با رشته ای که دوسش نداری آیندت رو خراب نکن

در ضمن بزرگسالان هم ایرادی نداره مستمر بالا میدن فقط باید خودت خونه بخونی من خیلی ها رو میشناسم که خوشون با کتاب حتی دیپلم ریاضی گرفتن و دانشگاه خوب قبول شدن.

فقط دوتا نکته از خواهر بزرگت یکی اینکه سعی کن تو بازی رقابت بین فامیل ها نیفتی که افسرده میشی دومی هم اینکه حتما درست رو ادامه بده الان با 10 یا حتی 5 یال میش فرق داره...

خیلی وقت داری حتی خیلی وقت برای جبران دنیایی بی توجهی و عقب موندگی تو درس...

امیدوارم کمکت کرده باشم.

پروين،نشان دوست درستي و راستيست .....هرگز نيازموده، کسي را مدار  دوست

دیگه چاره ای نداری جز اینکه تمام توانت رو بذاری بعدم توکل کنی به خدا! ایشالله پاس میشی خدایی نکرده پاس هم نشدی مطمئنا خانوادت کمکت میکنن.بعدشم دیپلم رو معمولا راه میان با ادم نمره میدن کلی قانون و تبصره داره

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

سلام اتفاقا من اين رشته را بدون كلاس تموم كردم بدون معبم خصوصي فقط دوست دارم رشته ام را موقع دوم بودم مادرم فوت شد يك ارم ترك تحصيل داشتم وقتي بركشتم نظام اموزشي تغيير كرده بود كل مدرسه عاصي بودن باور كن بدون معلم انتخاب اول شهر خودم كنكور قبول شدم همه حيرت زده شده بودن تازه بعد از قبولي من شهريور سه تا درس اصلي را بدون كلاي تموم كرذم الان كه يادم اومد فقط اميد به خدا داشتم واعتماد وخوندم از خود كتاب ونمونه هاش نمره هام بالانبود ولي همين كه از بين اين همه دانش اموز تونسته بودم شهر خودم سراسري قبول بشم برام افتخاري بود وهست لطفا به خدا اعتماد كن وتلاش وتلاش 

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
2714
به نظر من اعصابت رو خراب نکن و با خانوادت مخصوصا پدرت صمیم حرف بزن حتی اگه صمیمی نیستید جواب میده و ...

مرسی عزیزم حتما به توصیه هات عمل میکنم

حرف دلتو زدی دلشو زدی
سلام اتفاقا من اين رشته را بدون كلاس تموم كردم بدون معبم خصوصي فقط دوست دارم رشته ام را موقع دوم بود ...

خدا مادرتون رو رحمت کنه افرین به این روحیتون کاش منم روحیه شمارو داشتم

حرف دلتو زدی دلشو زدی
سلام اتفاقا من اين رشته را بدون كلاس تموم كردم بدون معبم خصوصي فقط دوست دارم رشته ام را موقع دوم بود ...

به به چه عااااااالی 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
اخه من حسابداری یا همون ریاضی اصلا تو ذاتم نیست نمیتونم زیاد سردربیارم رشتم که کلا ریاضیه معلومت این ...

ملوس جون من دیپلمم ریاضیه به اصرار خانوادم رفتم ریاضی نه می فهمیدم معلما چی میگن نه اصلا خوشم میومد ازین رشته بعدم تو دانشگاه رشته غیرمرتبط خوندم

شونزده سال بعد که مهاجرت کردمو تصمیم گرفتم دوباره درس بخونم یه رشته جدید انتخاب کردم

موقعی که داشتم برای ازمون ورودی میخوندم تازه فهمیدم چقدر به ریاضی علاقه دارم وخوب میفهمم!!!!!!! 

اینو گفتم چون منم مثل شما فکر میکردم ادم ریاضی نیستم و نه علاقه دارم و نه میفهممش! 

اینم بگم خارج از ایران خوندن همه رشته ها انلاین کاملا مرسومه فقط رشته هایی که ازمایشگاه دارن مجبوری بری برای ازمایشگاه والا تمام درسا رو میتونی انلاین بخونی تموم کنی. من بچم که کوچیک بود نمیتونستم بزارمش برم سر کلاس هم امارو انلاین خوندم هم جبر رو. سختتر از تو کلاسه اینکه ادم خودش بخواد بخونه ولی ممکنه تازه من یه بچه 5 ماهه هم داشتم!!

بنظرم شما از همكلاسياتون كمك بگيريد. ساده ترين راه تسليم شدنه. بهرحال بايد اين درسو تمام كني. وقتي اينو قبول كني و دنبال فرار نباشي، راه حل پيدا ميكني. يعني يك نفر تو كلاستون نيست كه ازش خواهش كني يادت بده؟! الان تمام كتابا حل المسائل داره و خودآموز. بنظرم بايد كمي همت كني . البته لذتشو بعد ميبري