2737
2734
عنوان

اخه ب ماااااااااااا چ.ازاده نامدار

| مشاهده متن کامل بحث + 1405 بازدید | 39 پست
حرفهای بعدش را دیدید؟ میگه من تو یه باغ بودم با محارمم من هیچ قضاوتی براش ندارم

مثل این میمونه که بری پارک چیتگر با خانوادت بعدش بگی م با محارمم بودم یعنی فقط این و محارمش اونجا بودن؟یعنی کسی از اونجا رد نمیشد؟یعنی ورودی های اونجایی که اینا توش بودنو بستن نامحرم یه وقت رد نشه؟یعنی اونی که ازش فیلم گرفت و صداشم هست عموش بوده که محرمشه؟؟

قبلا تو یه مصاحبه کشته بود دختررو که تو حجاب نداری واسه همین ممنوع التصویری!ادم ریامار حقشه ابروش بین مردم بره کاری به حجابش ندارم ولی این مارامتر چندش همونیه که عمسای کتک خوردشو خودش منتشر کرد حالا این دوروییشم مردم زحمتشو کشیدن دستشون درد نکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من خودم کارمندم موقع مصاحبه که میخاستم قبول بشم یکی از شرایط اساسی اینجا اعتقاد به ولایت فقیه ...

سلام ثمین بانو حالتون خوبه

عزیزه دلم ببخش قصد بدی نداشتم

ولی ب عنوان کسی ک خیلی مطالعه کردم راجع ب ولایت فقیه میدونم ک ریشه ی دینمون هست و این اقایونی ک دم از دین میزنند و هیجی از دین نمیدونن و کلا حساب نکن 

مهم خوده دینمونه ک ولایت هم از اصولشه اگر دوس داشته باشی بیشتر باهم صحیت کنیم راجع بهش 

اخه ولایت خیلی مهمه

فقط درست اثبات نشده توی جامعه ی دینیمون

خودمم برام مهم نبود تااینکه خدا کمک کرد و کم کم فهمیدم

دختر خوابهای بی رخصت
2731

عزیزان هر کسی حق داره نظر بده

اما واقعا با انصاف باشیم و ببینین تو زندگی خودمون مطمئنم برای همه ی ما پیش اومده که گاهی بخوایم تظاهر کنیم .... یعنی اعتقادمون یجور باشه و عملکردمون یجور دیگه... مثال کوچیک: تو روی استاد و رییس و... خوبیم باهاشون  اما در واقع  ازش خوشمون نمیاد. دورویی همینه دیگه! 

اگر کسی اینجوری نیست واقعا میشه پشتش نماز خوند ...

این که خ نامداری اشتباه کرده که خودشو با حجاب نشون داده و بعدش یجور دیگه ظاهر شده شکی درش نیست اما این اشتباهات  رو هر روزه همه ی ما انجام میدیم ..

.بحث من اینه که ما نباید قاضی بشیم ... هر کسی گناهی کنه خدا یا این دنیا یا اون دنیا مجازاتش میکنه...اما اینکه ما بخوایم قضاوت کنیم اصلا از نظر من درست نیست... 

البته نظر دوستان محترمه من نظرمو  گفتم ... شاید نظر من هم اشتباه باشه... اما مطمئنم اگر ما هم روزی دورویی هایی که تو زندگی داریم فاش بشه خیلی ناراحت میشیم و وقتی در موردش قضاوت بشیم مطمئنا خیلی عذاب میکشیم... فقط میخام بگم شاید یروز این اتفاق برای خودمون بیفته...

خدایا شکرت!دوست داشتین یه صلوات برا مامان شدن همه منتظرهابفرستین و یه صلواتم برای سالم بدنیا اومدن نی نی تو دلم
سلام ثمین بانو حالتون خوبه عزیزه دلم ببخش قصد بدی نداشتم ولی ب عنوان کسی ک خیلی مطالعه کردم راجع ب ...

عزیزم ممنونم وقعا در این ناملایمات زندگی نمیشه راه درست رو از بیراهه تشخیص داد.... من نمیدونم چرا مردم اینقدر خوشونت طلب شدن واقعا... زندگی میگذره اما این ماییم که زندگی رو میگذرونیم... خدا میدونه تو این حجم اطلاعات که میاد از طریق این رسانه ها چقدر ماها رو دچار شک میکنه .... واقعا گاهی دلم میخاد با عرفان پیرزنان از دنیا برم... انگار هر چه بیشتر میفهمی شبهات بیشتر میشه ... 

خدایا شکرت!دوست داشتین یه صلوات برا مامان شدن همه منتظرهابفرستین و یه صلواتم برای سالم بدنیا اومدن نی نی تو دلم

دیشب با یکی از اقوام بیرون بود صحبت مرگ بنیتا شده بود یکی برگشت گفت باید ذره ذره قاتلشو بکشتن تیکه تیکه بشه... ما ادما فقط دنبال حل مسئله اییم تا دلمون اروم بشه اما دنبال دلیل اصلی نیستیم ... چرا امار جنایت تو ایران زیاده چرا بای یه ادم همچینکاری رو بکنه مطمئنا همه میگیم بخاطر پول!! اما چرا وقتی تویه کشور به این ثروتمندی هستیم نباید یه مرد بتونه کار مناسب و درامد خوب داشته باشه تا کار به دزدی بکشه!!

واقعا فکر نمیکنین اگه تو کشور ما کار مناسب  و درامد خوب به اندازه کافی برای جوانها بود امار قتل و جنایت و دزدی و فحشا کمتر از اینی که هست میشد؟!! واقعا بدون تعصب بگیم حتما کمتر بود ... نمیگم صفر میشد اما مطمئنم 50 در صد کمتر بود...

من میگم اول از همه دادستان باید دولتمردان این کشور رو مواخذه کنه بعد اون قاتل دزد رو...

دوستان منم مثل شما به اندازه مرگ از قاتل بنیتای عزیز تنفر دارم اما میگم علت این جنایات همون کسایی هستن که با حقوق های نجومی حق مردم رو خوردن و نمیزارن جوانهای کشور درامد و کار خوب داشته باشن...

توی موضوع خ نامداری هم دقیقا همین سیستم نامناسب دولت و کشوره که باعث دورویی و تزویر اون شده ! اینارو گفتم تا یکم دلم سبک بشه.... متاسفاته توی همه ی مشکلات ما فقط دردسترس ترین گزینه رو محکوم میکنیم

2738
منم ازهرچی سوسکه متنفرم،دیدنش برام عذابه...... یه سری ۴ صبح بیدارشدم شلوارشوهرمو اتو کنم ازچوب لباس ...

هنوز پيداش نکردم 😕😕😕

مردم تو کشورهای ديگه وکیل خانوادگی پزشک خانوادگی مغازه خانوادگی دارن ما اینجا....... بی نهایت فضول خانوادگی داریم 
عزیزم من خودم کارمندم موقع مصاحبه که میخاستم قبول بشم یکی از شرایط اساسی اینجا اعتقاد به ولایت فقیه ...

خیلیییییییها، تاکید میکنم خیییییلیها به این اندازه حاضر نمیشن دورو باشن تا حقوق بگیرن، هرچند همه جای دنیا وقتی میخوایید استخدام جای خوبی بشید باید پوشش و رفتار محل کارتون بسیار رسمی و متفاوت از زندگی عادیتون باشه و این دوروییی محسوب نمیشه و اسمش موقعیت شناس بودنه، اما وقتی چادر سر کنی و مدام اعتقادات مذهبیت رو به جامعه نشون بدی و توو سازمانی که استخدامی اینطوری موقعیت بهتری بگیری و جای دیگر طور دیگر ... خب معلومه استفاده ابزاریه دیگه، بله خیلیهاااا هستن به حجاب اعتقاد ندارن اما استخدام مراکز دولتیم هستن، اما توو محیط کار به قوانین محیط کاملا احترام میگذارن و اونقدی حجاب دارن که نه بهشون تشویقی میدن نه تنبیهی، خب این ینی نون چیزی که بهش اعتقاد نداره رو نخورده...

ما لعبتکانیمو و فلک لعبت باز