2410
2713
عنوان

اخه ب ماااااااااااا چ.ازاده نامدار

1403 بازدید | 39 پست

اخه ب ما چ ک یکی کشف حجاب کرده اخه ب ما چه 

دلش خواسته ما چیکاره ایم در مورد حجاب یا بی حجابی اون نظر بدیم

ی جا گفته چادری ام خوب حتما شرایط جوری بوده ک باید چادری می بود 

هر جا میریم ازاده نامدار ازاده نامدار

چرا انقد تو زندگی بقیه دخالت میکنی

فیلمش پخش شده بجای این ک ما همکاری کنیم پخش نکنیم ابروی یکی نره بدتر میکنیم

من موندم ب ما چ ربطی داره 

یکی ب من بگه چادری یا بی حجاب این خانم ب ما چ ربطی داره ؟؟؟؟

چرا تو زندگی بقیه دخالت میکنیم اخه

همین الان دقیقا تو همین لحظه یه نفر تو دنیا هست که داره دست نیافتنی‌ترین آرزوی مارو زندگی میکنه!!

اووووف هی خواستم چیزی نگم دیدم خود طرفم ول کنه قضیه رو ما بدبختو ولش نمیکنیم این بود ک قاطی کردم تاپیک زدم من تند حرف زدم ولی شما اروم باشید  

همین الان دقیقا تو همین لحظه یه نفر تو دنیا هست که داره دست نیافتنی‌ترین آرزوی مارو زندگی میکنه!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چرا عشقم

خواهش میکنم نخندین سوسک اومد نميدونم از کجا رفت زیر کاناپه من نه میتونم کاناپه تکون بدم نه شجاعت کشتن دارم از ترس دلدرد گرفتم دارم میپیچم به خودم 😢😢

مردم تو کشورهای ديگه وکیل خانوادگی پزشک خانوادگی مغازه خانوادگی دارن ما اینجا....... بی نهایت فضول خانوادگی داریم 

واسه اینکه خیلی وقیحانه تو ی مصاحبه ب ی دختری گفته فک نمیکنی روسریتو بکشی جلو حل میشه مشکلت چرا رعایت نمیکنینو ازاین حرفا چون خودشو امامزاده میدونست حالا دستش رو شده وگرنه اگه زر زر زیادی نمیکرد سرش تو کار خودش بود اینجوری نمیشد نقابشو انداختن کیف کردم

saravikijaیعنی دختر اهل ساری.             😊فروغ😊
خواهش میکنم نخندین سوسک اومد نميدونم از کجا رفت زیر کاناپه من نه میتونم کاناپه تکون بدم نه شجاعت کشت ...

اووووووه اوووه اون خونه دیگه امنیت نداره کسی نیست بکشه خیلی بده من سوسک دیدنی تا ی ماه تو اون قسمتی ک سوسک بوده افتابی نمیشم

2714

[QUOTE=44237927]خواهش میکنم نخندین سوسک اومد نميدونم از کجا رفت زیر کاناپه من نه میتونم کاناپه تکون بدم نه شجاعت کشت ...[/QUOTE]

منم از وقتی باردارشدم تو خونه خیلی میبینم باورت میشم پریشب از صدا رخ رخ پاشدم پابین تختم بیسکوییت بود داشت بیسکوییت میخورد اخه سوسک مگه بیسکویییت میخوره چهار صبح شوهرمو بیدار کردم کشتش

saravikijaیعنی دختر اهل ساری.             😊فروغ😊
اووووووه اوووه اون خونه دیگه امنیت نداره کسی نیست بکشه خیلی بده من سوسک دیدنی تا ی ماه تو اون قسمتی ...

خدایا شکرت یکی درک کرد حالا باید وايسم صبح شه يه نفر پیدا شه بیاد پيداش کنه اصلا نميدونم از کجا اومده 

مردم تو کشورهای ديگه وکیل خانوادگی پزشک خانوادگی مغازه خانوادگی دارن ما اینجا....... بی نهایت فضول خانوادگی داریم 
[QUOTE= 44237927 ]خواهش میکنم نخندین سوسک اومد نميدونم از کجا رفت زیر کاناپه من نه میتونم کاناپه تکو ...

خوبه ک هست من بيچاره تنهام خدا لعنتش کنه 

خدایا شکرت یکی درک کرد حالا باید وايسم صبح شه يه نفر پیدا شه بیاد پيداش کنه اصلا نميدونم از کجا اومد ...

مواظب باش از هوا نیوفته روت  

[QUOTE= 44237944 ]خوبه ک هست من بيچاره تنهام خدا لعنتش کنه [/QUOTE] ی بارم رفت زیر کاناپه براد ...

هدف از خلقت سوسک کارایی مرد بوده احتمالا ک الان مرد من به درد اونم نميخوره 

2706