2733
2739
عنوان

شوهرم تا خود همین الان تو تل گرامه

| مشاهده متن کامل بحث + 5015 بازدید | 215 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خو نمیده انقد پررو من الان بیدارم از رو نمیره گوشی و بندازه کنار. بگم گوشی و بده میگه میخوای چیکار د ...

بي هوا زمانيكه داره چت ميكنه،جوري كه تو يه عمل انجام شده قرار گرفته باشه،گوشي رو ازش بگير.

به تجربه دارم ميگم.بعد مثل من واسه خريتت گريه ميكني.

سر حفظ زندگيت با هيچ كس رودربايسي نداشته باش.نهايتش شوهرت از اين كار تو ناراحت ميشه و قهر ميكنه ولي تو خيالت راحت ميشه.اگه ريگي به كفشش نباشه،گوشيش بهت ميده تو همون لحظه.

دلم ميخواد همه ي زن ها رو آگاه كنم كه تجربه ي تلخ من رو تجربه نكنن.

خدايا شكرت.
2731
چجوری قانعش کردی که بتونین مال همو ببینین 

واقعيتش دوران نامزدی شوهرم شبا همش تو گوشی بود میذاشت منم ببینم ولی تا نصفه شب با گوشی ورمیرفت و نور گوشی منو عصبی میکرد. ی شب که دیدم گوشیو نمیذاره کنار ساعت دو بود بالشمو برداشتم رفتم اتاق کناری. اونم هول شد اومد جلو در منم دادو زدم نیا تو با اون گوشیه لامصبت نیا تو... گوشیشو گذاشت بیرون و اومد. صبح که بیدار شدم زنگ زدم خواهرم اومد دنبالم رفتم خونمون. به شوهرمم گفتم میرم تا با گوشیت راحت باشی گفتم شب نميام که مزاحمت نباشم

خلاصه تا عصر خونمون بودم که بعد اومد دنبالم و فهمید کارش خیلی زشته ديگه موقع خواب گوشی دستش نگرفت... اگه ی روزی شوهر من رمزشو عوض کنه و نذاره من ببینم منم رمزمو عوض میکنم و اونم چون خیلی حساسه که گوشیه منو ببينه مطمئنا کوتاه بیاد

ولی بطور کلی بگم عزیزم از همون اول باید زن یکم اقتدار از خودش نشون بده. زن باید مقتدر و مهربون باشه تا مرد حساب کار دستش بیاد

خدای مهربونم به همه منتظرا نینی بده لطفا😍