2703
2713
عنوان

شوهرم تا خود همین الان تو تل گرامه

5015 بازدید | 215 پست

شوهرم دیروز که اومد خونه اصلا حوصله نداشت کلا تو گوشی بود. البته بیشتر وقنا اینجوریه ولی امشب تا همین الانم تو تل گرامه منم اصلا نخوابیدم همش حواسم بوو تا سمتش میرفتم روش اونوری میشد اللن دیگه از حرص بلند شدم از جام گفتم تو هنوز نخوابیدی فقط یه نچ تحویلم داد قشنگ دیدم در حال چت کردنه، گفتم بحواب بابا خودتو کور کردی تو رکورد منم زدی بعد به من میگی زیاد تو گوشی هستی اصلا جواب نداد من نمیدونم چطور انقد خونسرده دلم میخواد واقعا بفهمم داره چه غلطی میکنه نمیخوامم بیگدار به اب بزنم چون به شدت ادمیه که اوضاع رو به نفع خودش تغییر میده و اخرش بجای طلبکار بدهکارم میشم

خدایا خودت اوضاع منو مرتب کن کاری از دست خودم برنمیاد.
پی ام بده بگو سرطان قیافه گرفتی جلو اون بی صاحاب بگیر بخواب

خیلی پررو اصلا جواب نمیده. الانم بگم با کی حرف میزنی همش تل گرامی کلا داستان درست میکنه که بهم شک کردی. اخه الان 3 نصفه شبه از سر شام که ساعت 9 بود کلش اون تو بود و در حال تایپ گردن تا خود الان. از رو هم نمیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مشکوکی بهش؟؟

زائری بارانی ام، آقـا بـه دادم مـی رسی؟بی پناهم، خسته ام، تنها؛ به دادم می رسی؟گـرچـه آهـو نیـستـم؛ اما پر از دلتنگی ام ضامن چشمان آهوهـا، بـه دادم می رسی؟از کبوترها کـه می پـرسم، نشانـم می دهندگنبد و گلدسته هایت را، به دادم می رسی؟ماهـی افـتاده بر خـاکم، لبـالـب تشنـگـی پـهنه آبی تـرین دریـا؛ به دادم می رسی؟مـاهِ نـورانیِ شب هـای سیـاهِ عـمرِ مـن ماهِ من، ای ماهِ من؛ آیا به دادم می رسی؟من دخیل التماسم را بـه چشمت بستـه ام هشتمین دردانه زهرا(س)، به دادم می رسی؟بـاز هم مشهد، مسافرها، هیاهـوی حـرم یک نفر فریاد زد: آقا! به دادم می رسی؟ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِیِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِیِّ النَّقِیِّ وَ حُجَّتِکَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّیقِ الشَّهِیدِ صَلَاةً کَثِیرَةً تَامَّةً زَاکِیَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً کَأَفْضَلِ مَا صَلَّیْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِیَائِکَ 
خیلی پررو اصلا جواب نمیده. الانم بگم با کی حرف میزنی همش تل گرامی کلا داستان درست میکنه که بهم شک کر ...

توام هم زمان باهاش چت کن

اونم یهو هول میکنه چت کردن تو گروه رو اشنباه میفرسته واسه تو

مردا اینجورین قاطی میکنن وقتی دوکار انجام میدن

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
بگو یهو گوشیشو بده مگ چیه ؟ 

خو نمیده انقد پررو من الان بیدارم از رو نمیره گوشی و بندازه کنار. بگم گوشی و بده میگه میخوای چیکار داستان درست میکنه در حد لالیگا

2714
مردا با هم جنسشون این همه حرف برای گفتن ندارن !  از طرفی هم فکر  نمیکنم جسارت کنه پیش شما ...

اره همینش برام مهمه که اخه چه حرفیه چرا تموم نمیشه. کلا تو تل گرام زیاد میزه ولی امشب هر چی زیر چشمی نگاه کردم همش داشت تایپ می گرد

خو نمیده انقد پررو من الان بیدارم از رو نمیره گوشی و بندازه کنار. بگم گوشی و بده میگه میخوای چیکار د ...

نمیخوام ناراحتت کنم .. ولی حتما چیزی هس ک نمیتونه راحت گوشیشو بده 

آدامس خرسی قبلم . 
2706