2733
2734
عنوان

با شوهرم صحبت کردم گفتم من دوس ندارم مادرت و پدرت پیش ما زندگی کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 30801 بازدید | 660 پست
عزیزم ربطی به سر گذاشتن نداره به خدا   دوستان فقط نظرشون رو دادن  به هر حال من معذر ...

ببين دوستم از هرنظر مستقل بودن و فاصله داشتن از خانواده ها به صلاحه زوجه مگر اينكه چاره اي نباشه...الآنم استارتر چاره داره و همسرش ميتونه كمك خرج خانوادش باشه يا نهايتا خونه ي خالي خودش رو اجاره بده و با پولش يه جاي ديگه واسه مامان و باباش خونه اجاره كنه اونا هم كه خودشون حقوق دارن و ناتوان نيستن...ناخودآگاه توقع پيش مياد،غذا درست ميكنه چون بوش ميپيچه توقع دارن براشون ببره...مهمون دارن توقع دارن بره پذيرايي كنه و جلو دستشون باشه...مريض باشن فقط اون بايد رسيدگي كنه چون نزديكه...بقيه بچه ها و عروس و دامادا بيان عزت و احترامشون سر جاشه چون به عنوان مهمون ميان و عزيزن ولي اون هيچوقت مهمون محسوب نميشه و باهاش مثل اونا رفتار نميكنن...اگه خودش مهمون دعوت كنه بهشون برميخوره كه ما رو صدا نكردن بريم...اگه با شوهرش تفريح بره ميگن ما رو گذاشتن خونه و خودشون رفتن...اگه دعواشون بشه و صداشون بالا بره از عروس كينه به دل ميگيرن كه داره پسرمونو اذيت ميكنه...و خيلي مشكلات ديگه كه توي جامعه ي ما بين خانواده ها وجود داره.

قانون انتظار میگه منتظـر هر چی باشی وارد زندگیــت میشه...پس دائم با خودت تکرار کن : امـروز منتظـر عالیترین اتفاق ها هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من دارن بدن چون خیلیا با یه دونه حقوق زندکی میکنند حالا اونا دوتا حقوق دارن و اجاره هم فقط 60 ...

عزیزم اونا که دارن ولی چشمشون به دست پسرشونه، پس نگو خوبن. خیلی هم بدن

خودت خوبی که قبول کردی نصف اجارشونو شما بدین والا من بودم قبول نمی کردم خدا خیرت بده باید قدرتو بدونن از این عروسا پیدا نمیشه

والا...

ببين دوستم از هرنظر مستقل بودن و فاصله داشتن از خانواده ها به صلاحه زوجه مگر اينكه چاره اي نباشه...ا ...

آفرین واقعا نظرت خیلی منطقیه

من حدود هفت سال پیش این مشکلو داشتم بیشتر از ده تا مشاور دقیقا این حرفا رو گفتن

2728
آفرین واقعا نظرت خیلی منطقیه من حدود هفت سال پیش این مشکلو داشتم بیشتر از ده تا مشاور دقیقا این حرف ...

من بازم ميگم اگه مثلا پدرشوهر استارتر فوت كرده باشه و مادرشوهرش تنها باشه يا بلعكس اون موقع شرايط فرق ميكنه بهتره كه نزديك باشن و حمايت بشن از طرف پسرشون اما از حرفهاي استارتر ميشه فهميد كه پدرشوهر و مادرشوهرش مشكلي ندارن و از پس زندگيشون بر ميان حالا اگه بچه ها بهشون كمك كنن و احتياجاتشون رو رفع كنن خيلي هم خوبه ولي لزومي نداره چون استارتر خونه ي دو طبقه داره حتما يك طبقه رو به اونا اختصاص بده...

قانون انتظار میگه منتظـر هر چی باشی وارد زندگیــت میشه...پس دائم با خودت تکرار کن : امـروز منتظـر عالیترین اتفاق ها هستم
2738

راستش تو اینجور مسائل نظر دادن و قضاوت کردن خیلی سخته...اما اگه مایل نیستی تو ی ساختمون باشی،میتونی نزدیک خودتون ی واحد براشون رهن یا اجاره کنید...هر از گاهی بشون رسیدگی کنید،محبت کنید تا از دلشون درآد...

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲

خوبه ک ماو همسرانمون از همی الان بفکر ی همچی روزایی باشیم ک خدایی نکرده تحمیل نشیم...

خدااااونداااا به همه پدر مادرا زندگی با عززززززت بده و هممونو عاقبت بخیررر کن....

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲

خیلی جالبه یه تاپیک که یکی میزنه اون چراغ اولو هرکی با هرفازی شروع کنه تا تهش همونجوره..الان همه شدن عروسای مهربان که حاضرن با مادرشوهر یه جا زندگی کنن..اونایی که تاپیک میزدن با مادرشوهرم تو یه ساختمونیم و دعوا داریم همه شون منم!

‏همه رنج‌ها از آن خيزد كه چيزی خواهی و ميسر نشود,چون نخواهی رنج نماند..خُنُک آنكه جوينده‌ی چيزی بود كه آن چيز به جستن بیارزد... مولانا

من اول ازدواج باخانواده شوهر همسایه بودم بنظرم اصلا خوب نیس اصلاااا البته بستگی به خلق وخوی طرف داره من عروس زبروزرنگی نیستم کاری نیستم سحرخیز نیستم واسم سخت بود 

(یازده سال درانتظارتوام دخترگلم پسرخوشگلم )😘😍آه ازدستت نی نی سایت ۳ساله هی میخام وارد آکانتم بشم نمیشه اخطارمیده.ولی مرسی که شد بالاخره😂
2706