2733
2739
عنوان

با شوهرم صحبت کردم گفتم من دوس ندارم مادرت و پدرت پیش ما زندگی کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 30801 بازدید | 660 پست
عزیزم تو ایران تو با فرد ازدواج نمیکنی با همه خانوادش ازدواج میکنی! خب چرا طرفداری بیجا بکنه ادم؟ وا ...

روابط نزدیکتر هست و هرچی نزدیکتر بشه دخالت بیشتر میشه قبولدارم اما دیگه شورش رو در اوردن اگهیه گونجشک رو درخت کار خرابی کرد بعضیا یه ناسزایی حواله ایران و ایرانی میکنن خودمون بزرگترین دشمن خودمون شدیم توی فضای مجازی نگاه کنی میبینی تمام اشتباهات شخصی یه نفر رو ملیش میکنن خوب دهتا گروه که بفرستن و ببینی فکر میکنی یه اشتباه رایج توی  کشوره که همه انجام میدن پس ما هم میتونیم انجام بدیم دیدها همش به طرف نیمه خالیه لیوانه برا ایران و نیمه پر ملت برای خارج از کشور...

Lilypie Maternity tickers

حالا همچین همه علاقه و محبتشون ب خانواده شوهر گل کرده ک انگار منو استاتر بودیم تاحالا تاپیک جانسوز خانواده شوهری میزدیم خونشه اختیارشو داره عزیزم منم یجام باهاشون خیلیی سخته ارزومه زودتر فرار کنم ازاینجا شده اجارشونو بده ولی نکن اینکارو همچین میگی ی غذا درس کردنه دیگه انگار خودتون شامو ناهار خانواده شوعر ی سره باهاتونه یخ حوض میشکونین واسش دلش نمیخواد زندگیشه کار درستیم کرد فقط شوهر این که نیست بره پیش اونای دیگه زندگی کنه ب من ک ثابت شد هرچی بیشتر خوب باشی اخرش ادم بده میشی از نظرشون

saravikijaیعنی دختر اهل ساری.             😊فروغ😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه تاحالا اجاره میدادن حالا ک خونه شما درس شده میخوان بیان میشه زرنگ بازی اگه تک پسر بود شوهرت قبول بود همه بچها باهم موظفن ن ی شخص خاصی پدر من ی عمر کلفتی مادرو برادراشو کرد از جیب خودش میزد مزاشت دهنشون اخرم هیچکس قدر ندونست

saravikijaیعنی دختر اهل ساری.             😊فروغ😊
2728

من هنوز در عجبم دو تا حقوق بگیر با خونه بدون بچه نه خرج تحصیل نه پوشگ نه شیرخشک اونم تو شهرستان چطور موندن و از سر ناچاری از پسر توقع دارن بابا یه وام مسکن بگیرن یه خونه کلا بگیرن مگه چقدره خونه اونم تو شهرستان والا الان فقیرشم با هفتصد حقوق و دو تا بچه انقدر توقع نداره که اینا دارن

خدا نگفته خودتون بکشید توقع بی جای پدرو مادر و براورده کنید والا

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
من هنوز در عجبم دو تا حقوق بگیر با خونه بدون بچه نه خرج تحصیل نه پوشگ نه شیرخشک اونم تو شهرستان چطور ...

یجوری میگی شهرستان انگار خیلی ارزونه مثلا

بیا شهر ما قیمت کن دهنت باز میمونه ضمنا حقوق شهرستان ازتهران کمتره

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
یجوری میگی شهرستان انگار خیلی ارزونه مثلا بیا شهر ما قیمت کن دهنت باز میمونه ضمنا حقوق شهرستان ازته ...

من مشهدم اینجا الان اپارتمان شصت تومنی هم هست فقط توقع رو بیارن پایین هم خر و نخوان هم خرما

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2740

من از کل این مشکل این خانم فقط به این نتیجه رسیدم چه دخترم و چه پسرم و تو فامیل خودم عروس و داماد کنم واقعا تحمل بعضی فرهنگا واسم عجیبه 

من حتی پدر و مادر خودمم باشن انقدر فرهنگشون بالا هست که تو اپارتمان ۵۰ متری بشینن ولی مزاحم عروس نشن اگه پدرو مادر یکی ان زندگی زن و شوهرم یه باره قرار نیست هر سال دوبارخ ازدولج کنن

من مشهدم اینجا الان اپارتمان شصت تومنی هم هست فقط توقع رو بیارن پایین هم خر و نخوان هم خرما

شما از شرایطشون خبر داری که سرزنش میکنی؟!

خدا برات پیش نیاره عزیزم

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

پدر شوهر مادر شوعر منم فرهنگین اونم شهرستان بازنشستن  انقدر مادرشوهرم لارجه که حتی به ما هم کمک می کنن دیگه نمی دونم اینا پول رو چه کار می کنن

شما از شرایطشون خبر داری که سرزنش میکنی؟! خدا برات پیش نیاره عزیزم

الان شما خبر داری استارتر یه تایپ قبلش زده برو بخون اینا فقط ولخرجن و تمام

ولی اش رشته عزیز من از خدا می خوام واسخ شما حتما زندگی با پدر و مادرشوهر حتما بیاره چون معلومه خیلی مشتاقید

ولی اش رشته عزیز من از خدا می خوام واسخ شما حتما زندگی با پدر و مادرشوهر حتما بیاره چون معلومه خیلی ...

چه ادبیات بدی داری!!!!!!

من اولشم گفتم که استقلالم رو دوست دارم 

ضمنا من مثل شما و خیلی از خانمای این سایت به مادرشوهر به چشم مادر فولاد زره نگاه نمیکنم و سعی میکنم در نهایت ادب زندگیمو مدیریت کنم نه اینکه با بدگویی و سوظن زندگی رو زهرمار خودم و همسرم کنم

چه ادبیات بدی داری!!!!!! من اولشم گفتم که استقلالم رو دوست دارم  ضمنا من مثل شما و خیلی از ...

نه تو ادبیات خوبی داری چه شخصیت جالبی داری شما حدیث داریم چیزی که واسه خودت میپسندی واسه دیگران هم بپسند پس اگه استقلالت و دوست داری دیگه چرا به این خانم می توپی 

والا

2706