2733
2734
عنوان

همسایه بنیتا کوچولو هستم..هرکس دوست نداره نیاد تو تاپیکم

| مشاهده متن کامل بحث + 67725 بازدید | 931 پست
خيلي بچه گانه هست كه فكر كني مجازات حبس ابد، بار تنبيهي كمتر از اعدام داره.  كشور ما پايه ه ...

عزیزم این حکم (اعدام) رو خدا گفته من وشما و مسولین هم نمیتونیم ونباید تغییرش بدیم قاتل باید اعدام بشه فقط

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه من گفتم تکرار نمیشه این وقایع؟!  شما اصلا نوشته های منو نخوندی شایدم خوندی جوابی نداری ! ...

فكر ميكنم شما خودت متوجه چرخه باطلي ولي راهكار رو از من ميخواي! من تنها فكري كه به ذهنم مياد اينه كه سيستم قضايي رو نشونه گرفت كه حداقل به عدل قاضي اعتقاد داشت! نه سيستمي كه بدون دادگاه، مجرم رو مياره تو تلويزيون و ميگه برعليه خودت شهادت بده! همون كاري كه با زندانيان عقيدتي ميكنند

اصلا بحث تخفیف ناراحتی نیست بحث حکم خداست  البته خدا هم توی قرآن گفته اگر ببخشید بهتره  ...

این که سریع بر میگردید میگید اگه بچه خودت بود چکار میکردی خیلی حرف زشتیه

وقتی کسی به اعدام نه بگه یعنی میگه شامل همه بشه من با اعدام مخالفم میگم اعدام توی کشور برداشته بشه اگه همچین اتفاقی بیفته خوشحال میشم حتی اگه مقتول بعد از برداشتن قانون خودم باشم  مطمعن باش کسانی که مخالف اعدامن همه همین نظر رو دارن البته فقط برداشتن اعدام کافی نیست سیستم فساد باید اصلاح بشه

Lilypie Maternity tickers
2728

[QUOTE=44252802]مگه من گفتم تکرار نمیشه این وقایع؟!  شما اصلا نوشته های منو نخوندی شایدم خوندی جوابی نداری ! ...

اره  زندانها پر شده از زندانی های عقیدتی جایی برای مجرمها و قاتلها نیست

Lilypie Maternity tickers
حداقل يه وكيل بهش بديد! از اين راهكار ساده تر؟! يه وكيل كه بهش بگه با تلويزيون مصاحبه نكنه تا ببينه ...

شما از کجا میدونی وکیل نداره؟ 

در ضمن خیلی‌متاسفم که به من و امثال من گفتی سنگدل! 

من چه کار به خون شما داشتم؟ 

یا چه بی احترامی و حرفی به شما زدم؟ 

متاسفم واقعا

با این طرززفکر و این برخورد میخوای جامعه رو اصلاح کنی؟ 

خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.

نميدونم من تونستم منظورم رو برسونم يا نه. ايا دفعه ديگه كه همچين اتفاقي افتاد، مخابرات الارم براي موبايلهاي ساكن در اون منطقه ميفرسته، مثل امريكا؟

ايا دفعه ديگه، پليش يه مسافت نيم ساعته رو با دقت بيشتر ميگرده؟

دفعه ديگه قاتل از حقوق قانوني برخوردار ميشه؟

ايا قوانين اسلامي، جاي خودش رو به قوانين مدرن تر ميده؟!

اعدام کمه برای این موجودات.واقعا بیگناه تر و معصومتر از طفل8 ماهه داریم؟!!چرا فکر میکنید هرجانوری قابلیت اصلاح شدن داره.این خودش ترویج جنایته هم قاتلین بنیتا هم اون متجاوز قاتل پست اتنا سابقه کیفری داشتن.یعنی همه جا باید گل و بلبل باشه همه چیز در اختیار و به وفق مرداد باشه تا جلوی دزدی و اعتیاد و هرزگی مردا گرفته بشه؟!!

منُ اینجا میبینی میسوزی؟؟.                                بِسوز بِسوز که داری خوب میسوزی😉✌
2738
شما از کجا میدونی وکیل نداره؟  در ضمن خیلی‌متاسفم که به من و امثال من گفتی سنگدل!  من چه ...

وكيلي كه اجازه مصاحبه با تلويزيون رو بده به درد لاي جرز ميخوره

من تا جاييكه يادم مياد به شما گفتم كه من اقليت مذهبي ام و اگر توسط يه مسلمون كشته بشم، فقط بايد ديه بپردازه و شما هم گفتي كه دين اسلام همه چيزش درسته! خب، يعني خون من رو مباح دونستي ديگه! ادمي كه ارزش يه ادم ديگه رو به خاطر دين، كمتر بدونه، ميشه سنگدل! نميشه؟!

با تمام وجودم دعا میکنم هرکی میگه اعدام حق اینا نیست همین بالا سر بچه اش بیاد ببینم بازم میشینه واسه ما ادای روشنفکر هارو در بیاره؟؟؟

خدایا هر جایی برای نوشتن باشه مینویسم شکرت چون از شکرگذاری تو معجزه ها دیدم
فكر ميكنم شما خودت متوجه چرخه باطلي ولي راهكار رو از من ميخواي! من تنها فكري كه به ذهنم مياد اينه كه ...

آخه شما خودت داری راهکار میدی !

راهکارت هم فعلا در این جامعه شدنی نیست خودتم میدونی!! ولی جالبه که هی ابرازش میکنی

چیزی که آدم میدونه در دنیای واقعی فعلا نشدنیه رو هی کامنت بده یعنی چی؟! یعنی گیرافتادن در دور باطل و تمایل به خاص و متفاوت دیده شدن

نميدونم من تونستم منظورم رو برسونم يا نه. ايا دفعه ديگه كه همچين اتفاقي افتاد، مخابرات الارم براي مو ...

سوال من اینه : دوستان نه به اعدامی!!! آیا این افراد اعدام نشن و برگردن توی جامعه این عدم اعدام چیزی از خشونت اونها رو کم میکنه؟

البته قبل جواب دادن یادتون باشه قاتل آتنا قبلا دوتا قتل کرده بوده !!! و این اعدام نشدنش فقط برای جرم بعدی گستاخ ترش کرد

آیا با اعدام نشدن اونا سیستم آلارم فعال میشه؟!؟

با تمام وجودم دعا میکنم هرکی میگه اعدام حق اینا نیست همین بالا سر بچه اش بیاد ببینم بازم میشینه واسه ...

حداقل این دعا رو برای خودشون در شرایط مشابه بکن!!نه یه بچه بیگناهه از همه جا بی خبر 😢واقعا دل خودت میاد دوباره؟!!!

منُ اینجا میبینی میسوزی؟؟.                                بِسوز بِسوز که داری خوب میسوزی😉✌
سوال من اینه : دوستان نه به اعدامی!!! آیا این افراد اعدام نشن و برگردن توی جامعه این عدم اعدام چیزی ...

معلومه که نه!!اکثر کسایی که این کارها رو انجام میدن یا معتاد هستن یا مفسد درمان اینها عملا غیر ممکن و هزینه زیادی داره اکثرا از طرف جامعه و حتی خانوادهاشون طرد شدند

2706