2737
2734
عنوان

رشته تحصیلی دانشگاهتون را بگید

7252 بازدید | 71 پست

امسال می خوام انتخاب رشته کنم می خوام از سختی های رشته هاتون بدونم می خوام اگه شاغلید درامدتون را لطف کنید بفرمایید و خیلی چیزای دیگه

امضای خدا پای تموم ارزوهاتون

علاقه به چی داری....من حسابداری خوندم...کارواسش عالی...اماخودم علاقه به هنر داشتم  ...فقط علاقتو دریاب

الهم الرزقنا شوهر خوب..الشغل کارمند...القد بلند..الپولدار...خودمم...الاستخدام فی ارگان دولتی...العجل العجل العجل

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اگه دنبال شغل هستی.برو رشته های پیراپزشکی.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2738

الان عصر ارتباطه.بنظر من هیچی جای سواد کامپیوتری رو نمیگیره و تا چندسال بعد واقعا اینترنت جایگزین خیلی مشاغل پشت میزی میشه.

من مهندسی آی تی خوندم.الانم ارشد ای تی میخونم.شاغل هستم.بصورت پاره وقت کار میکنم و ماهی حدودا ۲ تومن از گرافیک درمیارم.ولی اگه درس نداشتم و تمام وقت کار میکردم بیشتر میشد، الان که تابستونه و درس ندارم کلاسهای اموزشی میذارم و درامدم ۴ تومن شده.تو فکر استارت یه کسب و کار جدید هم هستم.

2706