2737
2734

شوهر من از ازدواج قبلیش یه پسر 5ساله داره. الان حدود یک ساله ندیدتش. اصراریم به دیدنش نداره متاسفانه. دیشب گفت میخوام دو روز بیارمش خونمون. الان تو 5سالگی بچه می دونه پدر مادرش جدا شدن؟ مفهوم نامادریو میفهمه؟می تونه دو روز بدون مادرش باشه؟اخه ما یه شهر دیگه ایم. میترسم مادرشو بخواد. یا بزرگ شده دیگه؟چی کار کنم بهش خوش بگذره

با حیوانات مهربان باشیم. اونام مثل ما درد و گرسنگیو میفهمن.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اخيييي گناه داره طفلي 😭😭

ببرش پارك شهر. رستوران 

بزار از پدرشم محبت ببينه و لذت ببره با پدرش

هیچوقت فکر نمیکردم روزی برسه که کسیو بیشتر از خودم دوست داشته باشم  تااینکه مادر شدم  
حالا وقت گير آورده همسرت بعد٥سال دقيقا وقتي شما حامله اي مي خواد بيارتش؟؟؟؟

یعنی مخالفت کنم؟استرس دارم میترسم رفتار بدی بکنه با من. پرش کرده باشه مامانس

با حیوانات مهربان باشیم. اونام مثل ما درد و گرسنگیو میفهمن.  
2738

اره اگه بچه ی خیلیییی وابسته ای نیست میتونه دو روزو پیشتون بمونه

دو روز زمان خیلییی کمیه هزینه و وقت زیادی نداره،میتونییی کلییی کار کنی،بزید دنیای بازی سوار ماشین بشیدد البته جدا جدا که بیشتر کیف بده😂😂😂برین شهربازی کلی وسیله بازی هست میتونید براش خرید کنید البته نه اینکع خستش کنیدا،یه چیزی که خودش دوست داره،ازش بپرس چی دوست داره براش بپزی بعد بزار کمکت کنه اوووه دو روز خیلی کمهه کلی کااار میشه کرد

کیانا،کارن😍😍
یعنی مخالفت کنم؟استرس دارم میترسم رفتار بدی بکنه با من. پرش کرده باشه مامانس

عزیزم نگران نباش،مخالفت چرا.چه ریسکی اخهههعه این همه ادم بچه قدو نیم قد دارن باز حامله ام هست تو قفس که نمیمونن ۹ ماهو!!!به نظرم مادرش خیلییی باید بیشعور باشه بچه پنج سالرو وارد این بازیا کنه.به نظر من نگرانیت بی مورد هست

کیانا،کارن😍😍
اره اگه بچه ی خیلیییی وابسته ای نیست میتونه دو روزو پیشتون بمونه دو روز زمان خیلییی کمیه هزینه و و ...

عزیزم واست صلوات فرستادم

بزرگترین اشتباه زندگیم،دلسوزهای های بیجایی هست که بوی حماقت میدهند.به هر کسی به اندازه ی لیقاتش بها بدید نه به اندازه ی مرامتان
اره اگه بچه ی خیلیییی وابسته ای نیست میتونه دو روزو پیشتون بمونه دو روز زمان خیلییی کمیه هزینه و و ...

خوبی عزیزم خیلی وقته نبودی دیدمت خوشحال شدم😍

لطفا برای حفظ آبروم و خراب نشدن زندگیم دعا کنید مرسی بوس بوس...و همچنین آرامش زندگیم سلامتی بچه هام و همسرم ..
2706