2733
2734

چن جا شنیدم پسر دو سال و دوماه بایدشیر بخوره.بعضی میگن دختر باید دوماه اضافه بخوره

شما چی شنیدید

شهر من گلی به نام حضرت معصومه دارد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم طبق قرآن فرزند پسر دوسال کامل باید شیر بخوره.به حرف مادربزرگها کاری نداشته بتش

بزرگترین اشتباه زندگیم،دلسوزهای های بیجایی هست که بوی حماقت میدهند.به هر کسی به اندازه ی لیقاتش بها بدید نه به اندازه ی مرامتان
2738

من شنیدم دختر تا هیجده ماهگی شیر بخوره پسر تا دوسالگی پسر اولم تا هیجده ماهگی دادم کوچیکو هم همینطور تا هیجده ماهگیش میدم

لطفا برای حفظ آبروم و خراب نشدن زندگیم دعا کنید مرسی بوس بوس...و همچنین آرامش زندگیم سلامتی بچه هام و همسرم ..

توی قرآن گفته شده بهتره کودک دو سال تمام شیر بخوره این طوری دوره شیرخوارگی تکمیل میشه. 

میتونه کمتر هم بخوره، برای دختر هم من شنیدم میگن بیشتر شیر بخوره که فکر کنم به خاطر اینه که تو بزرگسالی قراره مادر بشه پس استخونبندی محکمتری داشته باشه.

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
😮😮😮 چه خبره بابا! زیر دوسال باید بچه رو از شیر گرفت از هرجنسی وگرنه از نظر روانشناسی به مادر وابس ...

شخصیت دهانی یعنی چی؟

👈چرا نگران باشیم؟ شاید هرگز پیش نیاید👉
شخصیت دهانی یعنی چی؟

ینی نوعی از شخصیت که در آینده وابسته به عزیزان و اطرافیان، پرحرف  و غر غرو ، پرخور یاسیگاری و خصوصیات دیگه میشه. به خاطر اینکه بچه بیش از حد تو مرحله دهانی یعنی شیرخوارگی باقی مونده 

2706