2726
عنوان

کسی در موکت کردن خونه تجربه ای داره؟

10405 بازدید | 23 پست

به دلایلی باید منزل مادرم رو موکت کنیم. میدونم رو بعضی موکتوها فرش سر میخوره، اما نمیدونم چه مدلهایی خوبه واسه اینکه فرش روش ثابت بمونه. ممنون میشم اگه تجربه ای دارین بگین

CafeMom Tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بااجازه صاحب تاپیک

اگه تونستین توی این تاپیک جواب منم درموردجاروبرقی بدین.ممنونم

http://www.ninisite.com/discussion/topic/1376451/جاروبرقی-فیلیپس-لهستا-یا-فیلیپس-ترکیه?postId=44221969

اگر میخواهی دروغ نشنوی اصراری برای شنیدن حقیقت مکن
والا ما ارزون ترینشو گرفتیم فکر کنم متری 3تومن فرشم اصلا روش سر نمیخوره     از همین مدل ک ...

ممنون عزیزم. قبلا خونشون از همینا بود. به قول شما مشکل سر خوردن رو نداشت ولی زیادی سادست. میگم، این مدل کبریتیا آشغال نمیچسبه بهشون؟ مال مامانم اینا کهنه شده بود و کلا زیاد پرزی نداشت که بخواد آشغال گیر کنه بهش و سخت جارو بشه

CafeMom Tickers
ممنون عزیزم. قبلا خونشون از همینا بود. به قول شما مشکل سر خوردن رو نداشت ولی زیادی سادست. میگم، این ...

وای نه 

اگه درتوانتون هست زیر ۱۰ تومن نگیرین من یه موکت دارم متری ۶

چندشم میشه راه میرم

خدا جونم♡ خودت مواظبش باش♡
وای نه  اگه درتوانتون هست زیر ۱۰ تومن نگیرین من یه موکت دارم متری ۶ چندشم میشه راه میرم

یعنی خیلی زبره؟

من خودم اتاقهای خونمون رو پالاز موکت کردم، از این مدل هایی که زیرش نمده و متری ۲۴، خیلی نرم و قشنگه ولی فرش اصصصصصلا روش نمیمونه،

CafeMom Tickers
ممنون تینا جان، چه مارکی؟

مارکش مهم نیست قیمت مهمه

چندتا فروشگاه پرس و جو کنید کیفیت کار دستتون میاد

من طرح پارکت و طرح چوب گرفتم خیلی خوشگلن طیف رنگ و طرحشون تو بازار زیاده

یعنی خیلی زبره؟ من خودم اتاقهای خونمون رو پالاز موکت کردم، از این مدل هایی که زیرش نمده و م ...

منم میخواستم پالاز بگیرم خیلی تحقیق کردم ...

واسه زیر فرش از همونا که گفتم خوبه

مارکش مهم نیست قیمت مهمه چندتا فروشگاه پرس و جو کنید کیفیت کار دستتون میاد من طرح پارکت و طرح چوب ...

تینا جان میشه عکس بزاری

منم دنبال موکت هستم با همین طرح پارکت

ای جان جهان...جان در تن من چکار دارد بی تو....
ممنون عزیزم. قبلا خونشون از همینا بود. به قول شما مشکل سر خوردن رو نداشت ولی زیادی سادست. میگم، این ...

والا چون پرز بلند نداره هر چی بره توش یا بچسبه بهش دیگه در آوردنش مصیبته ولی خب کم پیش میاد اینجوری بشه مثلا خواهرزاده هام اون سری خمیر بازی آورده بودن ریختن بهش چسبیده   باقی آشغالا هم هیچوقت کامل کامل تمیز نمیشن ولی اصلا تابلو نیستن مثلا الان نگا میکنم تمیزه ولی دقت کنم میبینم بازم میتونه تمیزترم بشه

منم تو جارو کشیدن خیلی وسواس دارم نمیذارم چیزی تابلو بهش بمونه هر سری با دقت تمیز میکنم که رو موکت کوبیده نشه چون دیگه تمیز کردنش سخت میشه

در کل من همیشه موافق خریدن جنس با کیفیتم وقتی یه جنسی داره باهات صحبت میکنه مگه آدم مرض داره آخه جنس آشغالی بخره که نمیدونه چیه؟  

😍https://app.komodaa.com/invite/460488  😍
وای نه  اگه درتوانتون هست زیر ۱۰ تومن نگیرین من یه موکت دارم متری ۶ چندشم میشه راه میرم

ای خواهر

همینم با عز و جز و التماس خریدم مامانم راضی نمیشد میگفت لازم نداریم

من دیگه عادت کردم مساحت موکت شده مونم خیلی کمه زیاد مهم نیست برام چون دیگه تمام اتاقمون شده بود فرشای هزار رنگ دلگیر آدم حالش بد میشد

اتاقمونم کوچیکه زیاد نمیخواست ولی هر چی گفتم جنس خوب بخر گفت همینم کلی پولشه و خرج اضافیه

البته الان فک کنم حداقل5سالی میشه که داریمشون تنها ایرادش اینه که جای وسایل سنگین روش میمونه ولی در کل همینم غنیمته کلی اتاقم دلباز شد هر کیم دید کلی تعریف کرد با این حال بازم هر وقت حرف میشه مامانم کلی غر میزنه که اونم خرج تراشی تو بود 

😍https://app.komodaa.com/invite/460488  😍
والا چون پرز بلند نداره هر چی بره توش یا بچسبه بهش دیگه در آوردنش مصیبته ولی خب کم پیش میاد اینجوری ...

مامان من ده تا نوه شیطون بلا داره، فک کن هر کدوم یه بار بخوان یه گوشه ای رو داغون کنن    

CafeMom Tickers
2706