2726
عنوان

اين آدم چطوري رفته خارج از كشور ؟

875 بازدید | 20 پست

بچه ها شاخم در اومده تو اقواممون طرف اعتياد شديد به ترياك داره جديدا 10-15 روز رفته بود فرانسه 

بچه ها مگه نه اينكه تو فرودگاهها خيلي سخت گيري ميكنن ؟

اين آدم چطوري با اون اعتيادش رفت و برگشت خيلي هم بهش خوش گذشته بود خخخخخخخخ

دلم را كساني شكستند كه هرگز دلم به شكستن دلشان راضي نمي شد ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه بچه ها گذرنامه و همه چي قانوني 

يعني ميگيد جاسازي كرده برده ؟

تو فرودگاهها كه خيلي بد گير ميدن و سگاي مواد يابو از اين چيزا واااااقعا برام عجيبه وضعيت ماليشم توپپپه ها

متادونه یا چیز دیگه اسمشو نمیدونم از اینا تو بسته قرص مثلا معده جاساز میکنن میخورن

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
مگه ادمای معتاد نمیتونن برن خارج ؟ تست خون که نمیگیرن اونجام حتما قرصی چیزی مصرف میکرده

توتي جان اصلا اين بنده خدا تو فاميلمون معروفه به .... پيك نيكي يعني دايم بكشه ها بعدشم قرص ها هم خودش خلاف قانونه بردنشون 

اينجا تو محل كارم هم كارفرمام عمل داره سالي 5-6 تا مسافرت ميره ولي اين دايم بكش نيست ولي خوب پاك هم نيسن واقعا برام سواله يعني مرزها اينقدر بي درو پيكره ؟

مگه چیه عموی من معتاده ولی وضعش خوبه همه جا دنیارم گشته تازه اون شیشه میکشه

آخه شمسا جان چطوري ؟ پس اونجا تو خارج از كشور شيشه از كجا مياره ميكشه ؟

2706