2737
2739
عنوان

داغ کودک 8ماهه.بنیتا😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2649 بازدید | 128 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا بالاخره پیدا شده یا نشده؟

چرا نوشتی داغ استارتر؟مردم از نگرانی

ضمنا به قول معروف از ماست که برماست.

بقیه دشمن خارجی دارن ما دشمن تو خاک خودمونه اونی ک بچه رو دزدیده یکی از همین هموطنای خودمونه  اکه بهم رحم میکردیم امنیت واقعا تو کشور موج میزد مسیولین نمی دونن به فکر تهدیدای خارجی باشن یا تهدیدای داخلی.... اکه به همه قضایا نگا کنین میبینین از فضا نیومدن نه قاتل اتنا فضایی یا داعشی یا غیره بود نه دزد بنیتاو دیگران همشون از خود ما مردم ایران بودن.....

چه توقعی دارید اونطوری بشیم که شما میخواین.......ما اونی که خودمون میخواستیم هم نشدیم :)
2731

وای تکراریه نیان خانای غرغرو باید این تاپیکا زیاد زده بشه اتفاقا که ما ها که داریم نسل اینده رو پرورش میدم تر نزنیم مثل نسل قبل البته با عرض معذارت که یه مشت جانی و قاتل و کودک کش پرورش دادن

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
چه موضوعی ربط میدید به چه موضوعی😓😓😓آدم میمونه چی بگه 

پس چی ب چی ربط داره اینهمه دزدی و تجاوز و قتل و قساوت دل یعنی مال این نیست ک امنیت نیست؟ک مردم گشنه تشنه ایران بخاطر پول هرکاری میکنن

چطور زکریای رازی 900سال پیش الکل رو کشف کرد ولی اسلام 1400سال پیش الکل روحروم کرده؟؟
2738

میگن تو ژاپن اصلا دزد گیر وجود نداره چون هچکس ماشین نمیدزده حالا اینجا واسه ی پراید زپرتی دزدگیرو قفل فرمونم میزارن اخرشم میبرن خدا ریشه فقر و نبود مسئولیت اخلاقیو اجتماعیو از بین ببره

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

نمی دونم چرا فقط به این فکر میکنم اگه بچه رو از مامانش می دزدیدند چقدر زندگی واسه مامانش سخت تر میشد. اما حالا حداقل زبون قوم شوهر کوتاهه. اخه تو این اوضاع بد کلی ادم بد پیدا نیشند واسه نمک ریختن رو زخم ادم

نمی دونم چرا فقط به این فکر میکنم اگه بچه رو از مامانش می دزدیدند چقدر زندگی واسه مامانش سخت تر میشد ...

بیچاره اون پدرم تا اخر عمر یادش نیمره ک کوتاهی کرده

چطور زکریای رازی 900سال پیش الکل رو کشف کرد ولی اسلام 1400سال پیش الکل روحروم کرده؟؟

هموطنمون   بوده صذ رحمت به داعش ما داریم با داعش و بدتر از اون  داریم زندگی میکنیم الانم هدفشو متمرکز کرده رو بچه ها دارم میمیرم  حالم بده چرا اخه بچه هشت  ماهه دلم داره میترکه دلم برای بچم میسوزه

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
2706