2737
2739

راديولوژي و سونوگرافي خوب در كرج

ماما براي تعيين جنسيت كرج

ازمايشگاه دقيق براي ازمايشات قبل بارداري /كرج

نظرتون راجع به زايشگاه مريم گلشهر كرج (ايا ازمايش يا سونو انجام داديد اونجا دقيق هست؟)

مرسي دوستان💕💕

من وقتی کرج بودم واسه سونوگرافی رفتم دکتر مروارید، ماما هم میرفتم پیش هاله ملکشاهی، واقعا کارش رو قبول دارم. آزمایشگاه هم میرفتم آزمایشگاه آزادی. بیمارستان مریم هم نرفتم اطلاع ندارم.

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بيمارستان مريم بااينكه خصوصيه ولي كاملا مثل بيمارستان هاي دولتيه،يه دكتر توش پيدا نميشه كه باهاش حرف بزني همه ماما هستن و بي حوصله و در بيمارستاني به شدت پولكيه

سونوگرافي هم شنيدم امير فتاح دقيقه،كنار نمايشگاه بهمن چهارراه طالقاني و آزمايشات بارداري هم خيلي تخصصي نيستن هر آزمايشگاهي بري اوكيه نزديك خونتون يكي و انتخاب كن برو

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
2731
سونوگرافی پارس درمان ، عظیمیه . آقاست دکترش ،خیلی دقیق گار می کرد، ازمایشگاه هم داره طبقه بالاش ، و ...

سونو واژينال و سونو سينه هست. دكتر خانم هم سراغ داريد؟پيش دكتر مرد سخت نيست؟

بيمارستان مريم بااينكه خصوصيه ولي كاملا مثل بيمارستان هاي دولتيه،يه دكتر توش پيدا نميشه كه باهاش حرف ...

بيمارستان مريم نزديكه ميخواستم اگه خدمات ازمايشگاه يا سونوگرافيش خوبه برم اونجا

2738