2737
2734
عنوان

درستی جنسیت جنین در غربالگری اول

54295 بازدید | 84 پست

سلام به همگی...دوستان من دیروز رفتم سونوی غربالگری همه خوب بود وبچه سالمه...فقط برای جنسیتش یه برامدگی زیر پاهاش نشونم داد که گفت احتمال میره پسر باشه ...من دوتا پسردارم اینم ناخواسته باردارشدم وهمسرم همش میگفت بندازش ..ولی من میگفتم خداقهرش میگیره..ولی بعدکه نگه داشتم ازخداخواستم حداقل بهم دختر بده اونی که همیشه دلم میخواسته وارزوشو داشتم...بنظرتون میشه اشتباه شده باشه ...ینی میشه بند ناف باشه...چیکارکنم با سه تاپسر شیطون...میترسم گله کنم ناشکری بشه..😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدا حفظشون کنه و بسلامتی فارغ بشید انشالله و انشالله ک سالم باشن همه ی بچه های تو راهی...

والا منم رفتم ۱۱ هفته و ۶ روزم بود گفت دختره.

خودم ک دختر دوست داشتم ولی تو این مدت شوهرم عاشق پسر بود و پسر بابا صدا میزد براش اسمم انتخاب کرده بود و صداش میزد چون من علائمی نداشتم عین یک آدم معمولی بودم ن حالت تهوعی ن چیزی... همه میگفتن پسره...

خلاصه شوهرم ک شوک شد منم از بس شوهرم پسر پسر کرد باورم شده بود پسره جا خوردم....

حالا نمیدونم درسته تعیین جنسیت تو ۱۱ هفته و ۶ روز؟؟؟

از یه طرفم میگن نسل امید رفتی و اونا درصد خطاشون پایینه...

خدایا راضی ام ب رضای تو....
غربالگری اول هفته دوازده هست معمولا،،،تشخیص قطعی جنسیت نمیشه داد،،،،تو هفته ۱۶میری احتمال اشتباه هست،،،پسرم شد خداروشکر کن دیگه از اول باید مراقب میبودین تا بچه دار نشین
💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝
2738
من غربالگری اول که رفتم گفت پسره، ولی بیست و دوهفتگی فهمیدم دختره

جدی؟

به منم هفته دوازده گفت پسره، گفت اسم نزار

منم به مادرشوهرم گفتم تون به همه فامیلشونه گفته،

تازه خودم و شوهرم سر دو تا اسم دعوا داریم،😯

خدایا جز تو کسی را ندارم(نونوش خانوم سابقم)😑
خدا حفظشون کنه و بسلامتی فارغ بشید انشالله و انشالله ک سالم باشن همه ی بچه های تو راهی... والا منم ...

والا من شنیدم اگر بگن دختره احتمال داره اشتباه بشه چون بیضه پسر دیرتر تشکیل میشه...انشاا...همون که میخوای بشه

خب دیگه خوبه خیلیم کوچیک نیستن

درسته من همسرم پسر اصلن دوس نداره و میگه همین یه دختر کافیه خودمم میگم اگه بازم باشه باید دختر باشه

تو هم خوشحال باش که بچه هات از یه جنس هستن بخدا این خوبه چه دختر باشه چه پسر ، از یه جنس خوبن

دعا کن صحیح و سلامت باشه عزیزم از کجا میدونی شاید همین ته تغاری عصای پیریت شد

ممنون عزیزم...الان همیرم دیشب بهم میگفت سرکارم بفهمم بچه سوم دارم بهم نخندن...خیلی ناراحت شدم...گفتم حالا چرا این حرفا رو میزنی

2706