2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سابقه تاخیر داشتی علائمی هم داری

ن اصلا سابقه تاخیر نداشتم چهارساله منظمه ...جلوگیری هم داشتم ...دیشب و صبح حالت تهوع خفیف داشتم

هر شب دو دقیقه با خدا حرف بزن؛  هر روز ب کام تو رقم خواهد خورد  

اگه ازمایشم مثبت بشه یعنی تست بارداری همش الکیه اگه منفی شه یعنی تستا دقیقه سه تاتست ازم منفی شد الان یک هفته تاخیر بی سابقه داشتم

هر شب دو دقیقه با خدا حرف بزن؛  هر روز ب کام تو رقم خواهد خورد  
اگه ازمایشم مثبت بشه یعنی تست بارداری همش الکیه اگه منفی شه یعنی تستا دقیقه سه تاتست ازم منفی شد الا ...

اگه تست ها منفی بوده پس آزمایشتم منفی میشه عزیزم

💑♡💏♡👪

هرچی خدا بخواد 

خودت نی نی مخای یا نه؟ 🤓

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2706