2726
عنوان

خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2724 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم تو اینترنت سرچ کنید لطفا یا برید به ادرس کانالی که گذاشتم

یه توضیح مختصر اگه بدی ممنونت میشم

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

نه اينكارها فايده نداره، زودتر غذا بخورن هم شايد بعدش مجبور بشن واسه خواهرشوهر خوراك سفارش بدن، چه شوهر خواهرشوهر بي .... هست كه راحت نشسته تو خونه و خانوادش رو تأمين نميكنه.

بنظرم خواهرت تا جايي كه ميتونه حرف نزنه اما شوهرش به خواهرش بگه كه نيا، اگر تأثير نداشت اونموقع خواهرتون قشنگ بهش بگه اونم هركار خواست بكنه، طايفه چطور بهم ميريزه ؟ اگر كسي هم گله كرد خواهرتون بگه باشه كل طايفه كمك كنن يا ببرنش سركار يا هر روز خونه يكي باشن نه اينكه همش خونه ما باشن

عجب آدمايي هستنا

بنظرم چندروزی ساندویچ بخورید یا به شوهرش  بگه که من غذا سفارش دادم .غذاهم که مطمینن به اندازه دونفرهست.

چندروزکه بی غذا برن دیگه نمیان.

میتونه خاهرتم یک درمیان بیاد خونه شما که پشت دربمونه ومجبوربشه بره جای دیگه 

واقعا حالم بهم میخوره ازاین ادم های کنه

خدا دی بسه
یه توضیح مختصر اگه بدی ممنونت میشم

نامه به فرشته ی نگهبان در .... (اسم اون فرد)

مشکل تون رو به فرشته بگید.

مثلا فلانی، با این رفت و امد هاش، مزاحم ارامش من هست. لطفا کمکم کن. ممنونم فرشته خوبم، دوستدارت (اسم خودتون)

البته این طرز نامه نوشتن من هست

طرز صحیح اش رو از اینترنت ببینید عزیزم

https://t.me/mojeze_shokr_gozAri تو این کانال، کامل توضیح داده راهکار نتیجه بخش و غیرمستقیم و دوس ...

سلام عزیزم خداخیرت بده خیلی خیلی ممنون واقعا یه دنیا ممنون که ادرس کانالو گذاشتی منو باکانال اشنا کردی واقعا بموقع بود من چن وقته باهمه قط رابطه کردم امیدوارم این کانال کمکم کنه .

(یازده سال درانتظارتوام دخترگلم پسرخوشگلم )😘😍آه ازدستت نی نی سایت ۳ساله هی میخام وارد آکانتم بشم نمیشه اخطارمیده.ولی مرسی که شد بالاخره😂
سلام عزیزم ان شالله که مفید باشه براتون التماس دعا عزیزم

حتما همینطوره عالیه کانالش .حتما عزیزم .خداهرچی که بخایین بهتون بده ان شالله

(یازده سال درانتظارتوام دخترگلم پسرخوشگلم )😘😍آه ازدستت نی نی سایت ۳ساله هی میخام وارد آکانتم بشم نمیشه اخطارمیده.ولی مرسی که شد بالاخره😂