2733
2739
عنوان

خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2724 بازدید | 57 پست

ازدواج فامیلی بدترین کاره نکنین توروخدامن پشیمونم

دلم برای زنان سرزمینم میسوزدچراکه حتی زنانه ترین احکامش رامردان مینویسند..زن درکشورمن ازخودش هیچ موجودیتی نداردیابایدخواهرمردی باشدیاهمسرکسی ویامادرکودکی  ..........ظهوربایددرجمجمه هاباشدنه جمعه ها.
چون ما از کوچکی به اسم هم بودیم و نامزدمون هم دوست داریم

خواهرت بايد شوهرش بنداز به جون شوهر خواهرشوهرش ! يعني بگه ما به خواهرت ميرسيم ولي وظيفه اي در قبال شوهر اون نداريم وقتي پاي شوهرخواهرشوهرت بريده بشه ، خواهرشوهرشم نمياد ديگه

خدايا مراقب جوجه هام باش! پس چرا يكيش گرفتي خدا، نزاشتي ازش سير بشم خدا ! دلم برات تنگ شد جوجه كوچلوي مامان برگرد پيشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما تو كوچه خواهرت خونه نگير سعي كن ازشون دور شي! خواهرت نمي تونه خونه اش عوض كنن

خدايا مراقب جوجه هام باش! پس چرا يكيش گرفتي خدا، نزاشتي ازش سير بشم خدا ! دلم برات تنگ شد جوجه كوچلوي مامان برگرد پيشم
2731
سلام عزیزم به فرشته ی نگهبان (فرستاده ی خداوند) خواهر شوهرش نامه بده. یا به خدا نامه بده و ازش ...

ببخشید جریان فرشته نگهبان چیه؟یعنی چی بهش نامه بدی؟میشه یکم توضیح بدی؟

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

تروخدا بیشنر فک کن..تو که میبینی خواهرت درگیره و اذیته تو چرا می خوای خودتو درگیر کنی..این حرفا که از  بچگی به اسم هم بودیم مال قدیما بود..الان دیگه کسی که بدون عقل و منطق پیش بره ضربه میخوره 

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
2738

وقتي اونا ميان تا در زدن سفره رو جمع كنه بزاره تو كابينت به روش هم نياره! جيزي هم گفتن بگه ما خورديم! بعدم باقيافه بشينه 

به نظرم شما بهتره که عاقلانه فکر کنین در مورد ازدواج تون

وضع موجود خواهرتون رو ببینین

عشق بدون عقل و تدبیر، عشق نیست

عشق هم فقط از جانب یه نفر نیست

مطمن باشید عاشق های بسیاری هستن که فرصت عشق ورزی به شما رو نداشتن.

از بچگی به نام هم بودیمو عاشق هستیمو حرف زدیمو قول و قرار گذاشتیم هم، همش باد هواست!

عزیزم، ممکنه حرفام به نظرت تلخ بیاد ولی شیرین بخون 

خواهرم فقط با خواهر شوهر درگیره بقیه خانواده خوبن زن عموم میشه زن بابای این

پس شما هم قبل ازدواج با همسرت در این مورد صحبت کن که در مقابل کارای خواهرش فکری کنه تا زندگی شما مثل خواهرتون خراب نشه...عجب خواهرشوهرایی پیدا میشن بخدا

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》