2733
2734

شغل که بستگی به علاقه ات داره شغل سخت و فرسایشی هست تمرکز و مطالعه بالایی میخواد درآمدشم خوبِ به شرطی که بخوای زیاد کار کنی... هر چقدر کار بگیری پول بیشتری در میاری

سلام عزیزم من وکیلم و از شغلم راضیم

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گندمک شما کجا وکیل هستی؟

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن

وکیل هست.اره یجورایی دنبالشم

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن
نه عزیزم دنبالش میگردی؟

اره عزیزم

2738

میخوای اون پستت رو پاک کن.اونی که اسمشو نوشتم.شاید راضی نباشه

همسر منم وکیله

اول اینکه ازمون وکالت گویا چند سال اخیر خیلیییی سختر شده ورقابتش هم به شدت سنگینتر شده

در مورد درامد هم بید بگم وکالت از اون شغل هاییه که اصلاااا نمیشه راجع به درامدش نظر داد

من به تعداد زیااااد وکیل دیدم که درامدشون در حد رفع مایحتاج ساده زندگی نبوده وپروانه وکالتشون رو تودیع کردن ورفتن سراغ کارمندی ومشاور حقوقی شدن و...

چندین تا وکسل هم دیدم که روزی کلی ادم مراجعه میکنن به دفترشون ومثلا پرونده های زیر ۲۰۰، ۳۰۰ میلیون نمیگیرن ودرامدشون میلیاردیه 

همه جور درامدی میتونی ببینی، همه چی بستگی داره به تلاش وسواد وقدرت بیان وقلم خوب داشتن وجسور بودن واز همه مهمتر ارتبااااااطات خوب داشتن

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک