2726
عنوان

ترو خدا هر كي ميدونه يه خبر بده

| مشاهده متن کامل بحث + 4667 بازدید | 179 پست

اينترنت اين فضايي نيست كه ما داريم ميبينيم ديپ وب يا همون دارك وب لايه هاي عميق تري از اينترنتن كه هر كسي بهش نميتونه وارد شه فقط ادماي خاص حتي پليسا هم راحت نميتونن وارد شن بايد عضو يه گروه خلافكار باشي اونم خلاف كاره واقعي و خفن توي ين قسمتاي تاريك نت قاچاق اسلحه اعضاي بدن انسان خريد و فروش انسان فيلماي وحشتناك از قتل و تجاوز و اطلاعات سري هستش كه بيشترين خريدو فروش براي اسلحه و مواد مخدر و اعضاي بدن انسانه 

كريسمسم 😍 من دوباره برگشتم اگه ني ني يار دعوام نكنه 😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا اینقدر هیجانی نشید و شلوغش نکنید . این اتفاقات تو تمام کشورها هست و قدیم الایام هم بوده . منتها چون دنیای مجازی و اینترنت نبوده به این سرعت و وسعت پخش نمیشد اینه که خیلیا میگن قدیما این چیزا نبود درحالیکه بود چون ادمای مریض و روانی همیشه هستن ولی پخش نمیشد. درمورد بنیتا هم من از ته قلبم متاسفم و امیدوارم پیدا بشه ولی از تقصیر پدری که با وجود هشدارهای فراوان که ماشین روشن نذارین برین در پارکینک ببندین ولی توجهی نداره و فکر میکنه مرگ مال همسایه هست هم نمیشه چشم پوشی کرد و تقصیر کوتاهی پلیس انداخت . هرکس باید نکات ایمنی رعایت کنه و مراقب باشه . عواقب سهل انگاری یکی رو نمیشه به نوع جامعه و... نسبت داد .

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار

یا درمورد آتنا اگه خوب مصاحبه های پدر و مادرش رو بخونید کلا دختری بوده که خیلی ازادانه اینور و اونور میرفته . بچه مراقبت میخواد گاهی محسوس و گاهی نامحسوس . یه دختر 6 و 7 ساله پیش دبستانی آیا اینقدر رها هست که هروقت بره خونه و نره مادر نگرانش نمیشه ؟ اتنا تا ساعتها کشته شده بوده اما مادر فکر میکرد پیش پدر هست و پدر فکر میکرد اتنا خونه هست و شب تازه فهمیدن آتنا نیست !! قاتل بیمار روانی هست که تو همه جوامع و همه دوره ها این ادما وجود دارن . والدین باید مراقب بچه ها باشن . 

این دیگه جنایی کردن و ربط به دارک وب و دیپ وب و کوتاهی پلیس و ... نداره. پلیس هشدار میده برای پیشگیری ولی مردم مراعات نمیکنن خب اتفاق پیش میاد

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
2728
دوستان میشه یکی حریانو کامل توضیح بده من نمیدونم چی شده چچچ حوری دزدیدنش مگه پدرومادرش نبودن؟

پدره از خونه با ماشین میاد بیرون از ماشین پیاده میشه دره پارکینگ رو ببنده و ماشینم روشن بوده و دختر بچه 8 ماهه هم تو ماشین بوده دزد میاد میپره تو ماشین و الفرار 

اينترنت اين فضايي نيست كه ما داريم ميبينيم ديپ وب يا همون دارك وب لايه هاي عميق تري از اينترنتن كه ه ...

برات گزارش زدم. گند موضوعو دراوردی

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
برات گزارش زدم. گند موضوعو دراوردی

حالت خوشه؟؟!!!!! همه سوال كردن من جواب دادم به درك كه زدي عقده اي منم برات گزارش زدم

كريسمسم 😍 من دوباره برگشتم اگه ني ني يار دعوام نكنه 😂😂
متاسفانه بنیتا فوت شده از گرسنگی وگرما

کی گفته باز شایعه ی الکی نسازید به دل مادرش رحم کنید

٤ خصوصیت بارز ایرانی ها،-ناراضی از وضع موجود- تنبلی برای رفع وضع موجود- داشتن نظر کارشناسی در همه امور- باباشون یه زمین داشته ارزون فروخته😓
[QUOTE=44218332]کی گفته باز شایعه ی الکی نسازید به دل مادرش رحم کنید[/QUOTEشایعه نیست واقعیت داره&nb ...

وای خدا😢😢😢😢😢

٤ خصوصیت بارز ایرانی ها،-ناراضی از وضع موجود- تنبلی برای رفع وضع موجود- داشتن نظر کارشناسی در همه امور- باباشون یه زمین داشته ارزون فروخته😓
2706