2737
2739
عنوان

ترو خدا هر كي ميدونه يه خبر بده

4667 بازدید | 179 پست

بنيتا چرااااااا پيدا نميشه مگه دوربينا تصوير دزدو نگرفتن مگه باباش نديده چرا پليس هيچ غلطي نميكنه چرا نميتونه گيرش بياره چيجوري داعشو انقدر راحت ردشو ميزنن و پيدا ميكنن يه دزده عوضيرو نميتونن گير بيارن اي خداااااااا 

كريسمسم 😍 من دوباره برگشتم اگه ني ني يار دعوام نكنه 😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ديشب حرفهاي دادستان اتنا رو گوش دادم

ميگفت دوربينها رو فقط تا ساعت يازده چك كردن اگه كامل ميديدن فيلم دوربينو ميفهميدن اسماعيل ساعت دو برگشته جنازه رو برده

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ترو خدا اگه كسي يه چيزه كوچولو از وضع الان اين خانواده ميدونه بگه دلم كبابه 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

وضع خانواده که افتضاح مامانش از تکلم افتاده مامان بزرگش داغون

ای وای😓😓😓

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738
من ديشب حرفهاي دادستان اتنا رو گوش دادم ميگفت دوربينها رو فقط تا ساعت يازده چك كردن اگه كامل ميديدن ...

اتنا😥😥😥الان بحث بنیتاست😥😥

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

داعشو اطلاعات میگیره ن پلیس کاش اونا دست ب کار شن 

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

اگه خانواده اسماعيل به پليس نميگفتن خانواده اتنا بيچاره بود بايد تا اخر عمر انتظار ميكشيدن قاتل هم راست راست ميچرخيد

الان همه جا دوربينه ميتونن مسيرشو چك كنن

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706