2733
2734
عنوان

خانوما لطفا بگین نظرتون چیه؟ چیکار کنم ؟!😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1339 بازدید | 99 پست
محال باردار شی یعنی چی این حرفا چیه آخه

عزیزم منم چیزی رو که شنیدم وخوندم گفتم از خودم چیزی اضافه نکردم.تو نت هس برید بخونید

💓💓💓پسل عزیز تر ازجانم آمدنت مبارک💓💓💓
من هم عقدم با یه عروس دیگه باهم بودیم هم تو عروسیم بافاصله کمی دخترخالم هم عروس شد. چله درچله ولی ر ...

تارا جون یعنی بعد از چله بری؟ 

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

يعني اين نوزادايي ك تو بيمارستان دنيا ميان و كنار ١٠ تا توزاد ديگه همه چله دارن؟؟😐😐 يا اينا كه هم ...

نوزادها که پاک هستن وچله میبرن نه اینکه بهشون بی افته....درثانی حموم چله دارن

الهم الرزقنا شوهر خوب..الشغل کارمند...القد بلند..الپولدار...خودمم...الاستخدام فی ارگان دولتی...العجل العجل العجل
2731

سلام عزیزم .میخوام تجربه خودم رو برات بگم یه ماه امتحان کن ضرر نداره :توهمین سایت زمانی که خواننده خاموش بودم یه نامه شکرگزاری به خدا رو خوندم به مدت یک ماه باید مینوشتی مینداختی تو آب روان  (   من به خاطر شرایطم هرشب این کارو نکردم دوشب در میون تقریبا میرفتم لب کارون و نامم و می نداحتم  )وقتی پریود شدی نرو حموم کمرت وکمد رو ببند من ازیه کلیه بند با پشم شتر استفاده کردم وفق یه بار دوش سرپایی گرفتم .بعد بیخیال تر بودم یعنی سرگرم شدم سرگرم حل جدول .پیاده روی تند یه ساعت هرروز. صبح زعفران و عسل به صورت شربت  .ارده و عسل صبحانه .خرما همراه چای و نون جو برای صبحانه .هرشب نماز غفیله میخوندم و تو قنوت دعای فرزند دارشدن رو میخوندم .واقعا اون ماه به صورت معجزه باردار شدم .الان هفته 27 و5 روز .آن شاالله شما هم این ماه دامنت سبز بشه بحق شش ماهه امام حسین .در ضمن شربت عسل وزعفرون و به شوهرت هم بده و همچنین ارده من پودرطبیعی جینسینگ هم تو شربتش  میریختم. 

فقط خدا
نمی دونم چرا انقد پیچیده س من اصلا نمی فهمم چی می گی ببخشید    

عب نداره شاید من نمیتونم خوب توضیح بدم معمولاً مامان بزرگا خوب سردرمیارن

منم شنیدم زیاد وارد نیستم شلمنده 😉

💓💓💓پسل عزیز تر ازجانم آمدنت مبارک💓💓💓
كاش يكي جواب منو ميداد    

چی شده 

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون
سوالت چی بود

در مورد اين كه چله چجوري ميوفته به كسي؟از كجا بفهمه چله بش افتاده و چجوري برطرفش كنه  

چه توقعی دارید اونطوری بشیم که شما میخواین.......ما اونی که خودمون میخواستیم هم نشدیم :)
امید بخدا ... مرسی از دلگرمیت عزیززم 💐❤☺

🌹🌹🌹

اگه مشتاق باشی نمیشه....باید بی خیال باشی وبی استرس...هرکس هم پرسید یه جوری دست به سرش کن که دیگه نپ ...

تا الان همین کارو کردم ... ولی دیگه احساس میکنم داره خیلی طول میکشه ... اونا فک میکنن ک ما جلوگیری داریم ! 

اصن نگفتیم ک دکتر رفتیم !

در مورد اين كه چله چجوري ميوفته به كسي؟از كجا بفهمه چله بش افتاده و چجوري برطرفش كنه    

خب اگه مشکلی واسه بارداری نداری وسالمی وهمسرتم سالمه..‌هرچی اقدام میکنی نمیشه میگن بهت چله افتاده

الهم الرزقنا شوهر خوب..الشغل کارمند...القد بلند..الپولدار...خودمم...الاستخدام فی ارگان دولتی...العجل العجل العجل
2706