2737
2734

اره اگه این طوری در بیاد عاالی

به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قشنگه 

ولي خانوم ٢٠ ساله موهاشو رنگ نكنه قشنگتره 

من از ١٨ سالگي رنگ كردم واقعا پشيمونم الان ديگه رنگ ريشه نميرم كه موهاي خودم در بياد 

تو هم يه روز به اين نتيجه ميرسي

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
2728
قشنگه  ولي خانوم ٢٠ ساله موهاشو رنگ نكنه قشنگتره  من از ١٨ سالگي رنگ كردم واقعا پشيمونم ...

اره عزیزم ولی یه بار قهوه ای کردم ریشه هاش دراومده رنگشم کدر شده عروسه داییمه میخوام تنوع بدم

2738

چه قشنگه 

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
ارزش داره به خاطرش پایین موهامو دکلره کنم؟

به نظرم قد پایینو کمتر دکلره کن چون وقتی مو دکلره میشه دیگه باید قیدشو زد تا یه ماه قشنگه ولی بعدش خشک میشه پایینه موهات.باید کوتاه کنی....

مهربانی تورا زیباترین فرد درجهان میکند فرقی نمیکندظاهرت چگونه باشد☺
2706