2410
2553

صدردرصد  بیمارستان صارم.  دبیر اشرافی خیلی پولکیه.

من از سکوت سایه ها، از همه ی آیینه ها، بیداری و بی خوابیا،  از دیده ها، نادیده ها، سکون و این بی تابیا،  ثانیه ها دقیقه ها، تنها تورو دارم هنوز،با داغ های سینه سوز  «مرآت»   برای فرشته های آسمونیم

سلام عزیزم می دونم این پست شما قدیمیه ولی میشه لطف کنی بگی دکتردبیراشرافی جز پولکی بودنشون اصلا دکتر خوبی هستن ؟یعنی فقط مشکل پولکی بودنشونه ؟ آخه منم قراره باایشون میکرو کنم یکم ترسیدم که نکنه اصلا دکتر خوبی نیس؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم می دونم این پست شما قدیمیه ولی میشه لطف کنی بگی دکتردبیراشرافی جز پولکی بودنشون اصلا دکتر ...

سلام عزیزم منم پیامتون رو الان دیدم. دقیق نمیدونم چقد رو کارش حرفه ایه. به نظر من که کسی که پولکی باشه خیلی غم نمیخوره برات. مثلا میشناسم که برا انتقال آی وی اف کلا 3تا جنین درست کرد با اون همه اسپرم و تخمک شایدم به کسی بفرگشه. بعد که منفی شد دوباره هزینه ازاول رفتن. در صورتی که بیشترجاها تا جایی که بشه جنین تشکیل میدن و فریز میکنن

من از سکوت سایه ها، از همه ی آیینه ها، بیداری و بی خوابیا،  از دیده ها، نادیده ها، سکون و این بی تابیا،  ثانیه ها دقیقه ها، تنها تورو دارم هنوز،با داغ های سینه سوز  «مرآت»   برای فرشته های آسمونیم
2456
سلام عزیزم منم پیامتون رو الان دیدم. دقیق نمیدونم چقد رو کارش حرفه ایه. به نظر من که کسی که پولکی با ...

مرسی عزیزدلم خیلی لطف کردی که جواب دادی ❤

راستش منم خیلی نگرانِ همین مسئله ی پولکی بودنشم حرف شمارم خیلی قبول دارم که دکتری که پولکی باش دل واس مریضش نمی سوزونه اما چون باهاشون لاپارا و هیسترو شدم همینطور یه آی یو آی منفی ،یعنی کلی پرونده دارم پیش این دکتر یجورایی انگار مجبورم که باهاش ادامه بدم...دیگه توکل بخدا واقعا خودمم موندم😔

مرسی عزیزدلم خیلی لطف کردی که جواب دادی ❤ راستش منم خیلی نگرانِ همین مسئله ی پولکی بودنشم حرف شمارم ...

اره دوست عزیز متاسفانه هرجا بری دوباره هیسترو و... رو میخوان. انشالا که زود جواب بگیری. من خواهرم اولین بار پیش ایشون آی وی اف انجام‌دادن که منفی شد. که گفتن دوباره بره تخمک کشی و... اینم رفت مرکز سارا. اونجا براش 17تا جنین تشکیل دادن. دیگه هربار منفی میشدفقط هزینه انتقال و میگرفتکه بعد از 5 تا انتقال بالاخره مثبت شد و الان خداروشکر دخترش بغلشه

اره دوست عزیز متاسفانه هرجا بری دوباره هیسترو و... رو میخوان. انشالا که زود جواب بگیری. من خوا ...

فدات عزیزدلم مرسی برای دعای قشنگت ❤

خداروشکر عزیزم انشالله خدا فرشته کوچولوی خواهرتو براتون حفظ کنه فقط میشه لطف کنی بگی مرکز سارا کجاست و دکترش کی بوده؟

دوست عزیر بهتره اینطوری قضاوت نکنید اتفاقا من زمانیکه مراجعه کردم بدون انجام آزمایش و سونوگرافی صارم گفتند 15 میلیون ولی بعد رفتم دبیر اشرافی یک تومن دادم و آزمایش و سونوگرافی شدم بعد هم لیزر لاپارسکوپی بعد بدون آی وی اف بچه دار شدم خدا خیرشون بده

2714
عزیز مشکلتون چی بود که لاپاراسکوپی کردید؟ با لیزر بود؟

من لاپاراسکوپی تشخیصی داشتم که حین عمل کوتر تخمدان هم شدم چون پلی کیستیک بودم .بله با همین دکتر اشرافی لاپارا شدم با لیزر

شمام از مریضای دکتر دبیر اشرافی هستید؟

نه من رشتم، لوله هام بسته است، یکبار همینجا لاپارا شدم ولی باز نشد، لیزری نبود، تو اینترنت با چنین چیزی آشنا شدم دارم تحقیق میکنم ببینم ارزشش رو داره بیام انجام بدم یا نه.

هزینش چطوره؟ شماچه سالی انجام دادید؟ 

نه من رشتم، لوله هام بسته است، یکبار همینجا لاپارا شدم ولی باز نشد، لیزری نبود، تو اینترنت با چنین چ ...

آها موفق باشی عزیزم. من سال۹۴ انجام دادم ۶ میلیون شد چون دکتر اشرافی تو کلینیک خصوصیه خودشون فقد درمان ناباروری می کنن خیلی گرونه اصلا هم هیچ نوع بیمه ای قبول نمی کنن الان دیگه نمی دونم چقد میشه

2706