2726
عنوان

کلومیفن

436 بازدید | 35 پست

بچه ها من اقدام کردم ولی باردار نشدم امروز پری شدم همه جا خوندم کلومیفن خوبه و ...مبشه خودم استفاده کنم،؟بدون دستور پزشک؟؟چون تا بدم دکتر میشه ۶و۷پری نمیخوم این ماه و از دست بدم

تولد امسالم سه نفره شدیم 👼👪👪👪خدایااااا شکرت خدایا نمیدونم بابته این هدیه ات چجوری ازت تشکر کنم  ناامیدم نکن خودت نی نی مو صحیح و سالم نگه دار

نه الکی مصرف نکن

استفادش همچین بی خطرم نیست

اونایی که استفاده میکنن دیگه مجبورن

حالا ۱ کم تلاش کن بعد برو دکتر

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین این قرصای تحریک تخمک گذاری رو اگه سرخود استفاده کنی ممکنه کیست ایجاد بشه.

اون پزشکی ک از این قرص ها میده معمولا امپول ازادسازی تخمک هم میده تا همچین اتفاقی نیوفته

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه الکی مصرف نکن استفادش همچین بی خطرم نیست اونایی که استفاده میکنن دیگه مجبورن حالا ۱ کم تلاش کن ...

اخه دوماهه اقدام کردم مشکلیم ندادم ن کیست دارم ن مشکل خاصی قبلش ازمایش قبل بارداری دادم و...اما نشد لعنتی امروز بعد دوروز تاخیر پریود شدم خیلی ناانید شدم

تولد امسالم سه نفره شدیم 👼👪👪👪خدایااااا شکرت خدایا نمیدونم بابته این هدیه ات چجوری ازت تشکر کنم  ناامیدم نکن خودت نی نی مو صحیح و سالم نگه دار
ببین این قرصای تحریک تخمک گذاری رو اگه سرخود استفاده کنی ممکنه کیست ایجاد بشه. اون پزشکی ک از این ق ...

نمیدونم والا

نه نخور.

سونو تخمدان دادی؟؟

فولیکولت سایزش چند بود.

اگ سایزش نرماله هیچ قرصی نخور.

کلا هیچ مشکلی هم نداشته باشی احتمال بارداری در هرماه ۲۰ درصده.

انشاالله تو پریودت خودتو تقویت کن دم کرده پونه کوهی بخور روزی یه استکان ورزش و تقویت و اینا

از روز ده کیت تخمک مکس۱۴ بگیر 

روزی یدونه ساعت۱۱ ظهر بزن هروقت مثبت شد همون شب و فردا شبش اقدام داشته باش.

میشه انشاالله خدا بخواد.

این کیت ها احتمال رو خیلی بیشتر از۲۰ درصد میکنن

خدایا مرســی...نی نی مونو آفریدی😍💕😍

سلام

ماهی ک باردار شدم سرخود کلومیفن خریدم مصرف کردم.

شبی دوتا از پنجم پریودم بعدش رفتم دکتر بهم دوفاستون داد از چهارده سیکلم شبی یکی خوردم،فقط قرصهارو سر ساعت بخور،مثلا هر شب ساعت نه

فاطمه جون من سوراخ بین بطنی داره بی زحمت یه صلوات براش بفرسین که سوراخ بسته شه و به عمل نکشه ممنون

2 ماه چیزی نیست که.من 9 ماه صبر کردم تا باردار شدم.تو 2 ماه دارو نمیدن حداقل باید 6 ماه از اقدامت بگذره.خدا هر وقت صلاح بدونه میده عزیزم غصه نخور.امیدت به خدا باشه استرس نداشته باش.استرس مهمترین عامل که نمیذاره باردار بشی.

من شک ندارم یکی هست که تو خواب از ما کار میکشه! وگرنه این حجم از خستگی اول صبح غیر عادی😩😩😩😩

دکترم گفت آمپول نیاز نداری ،14 سیکلت حتما باید بری سونو که بهت بگه آمپول میخوای یا نه،منو دوستم هر دو استفاده کردیم و باردار شدیم،امیدوارم توام هر چ زودتر باردار بشی

فاطمه جون من سوراخ بین بطنی داره بی زحمت یه صلوات براش بفرسین که سوراخ بسته شه و به عمل نکشه ممنون
2706