2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آدمی که بخواد به حاطر عصبانیت یا حتی تنفر خیانت کنه. انسانیت خودش رو لگد مال کرد و خوی حیوانی گرفته. کلا خیانت همین خصیصشه. تو حیوانا هیچ نری به ماده دیگری چشم نداره غیر حیواننااااطق یعنی انسان. یعنی یه رده پایین تر از حیوان هست کسی که خیانت میکنه

فر فری موی غزل ساز منی😍😍😍
2738

هرگز 

شده كه بخوام جدا بشم و اين ناراحتي ها 

اما خيانت نه چون دليل خيانت نكردنم همسرم نيست كه حالا دليل خيانت كردنم اون باشه 

دليلش اخلاق و اعتقادات خودمه 

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
خیانت اصلا  چون دلیل خیانت نکردنم  همسرم نیست  خودم واخلاق فردی خودم باعث میشه خیان ...

چرا كامنتت اينقد شبيه من شد😨😰

😂😂😂😂😂

ترسيدم 

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

من تصمیم گرفته بودم ی بار بکشمش😩😩😩😩😂😂😂😂😂😂ولی خیانت نه عشق اول و اخر زندگیمه  خدای

بالاخره من و عشقم هم مامان و بابا شدیم خداجونم هرکی ک ارزوشه کـ مامان و بابابشه رو بهش ی نگاهی بنداز..آمین

خيانت به هيچ وجه

ولي دقايقي بوده كه دلم ميخواست بنشونمش رو صندلي با طناب ببندمش تا ميخوره بزنمش 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!

آره 

😂😂😂😂مثلا من با بقیه فرق دارم

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!
2706