2737
2734
عنوان

خواهش میکنم بم رفتار با شوهر و خانواده شوهر یاد بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 823 بازدید | 43 پست
اره تقصیر مامانشه چون مامانش همه رو راهنمایی میکنه خب به اونم بگه

خب وقتی میگی گوش نمیده حرف اونم گوش نمیده دیگه خودت بایداوضاع روعوض کنی نه اینکه منتظربمونی بقیه بهش بگن چکارکنه چکارنکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیخیال باش شوهر منم نخرید منم بهش گفتم بخر گفت مگه تو دختری  واسه دخترمونم فعلا شرمندشم دنیا او ...

بقیه مناسبتا رو چی؟

حالا کلا به آشناها نگم؟ تیکه نندازم یا بندارم؟

شوهر من نه چیزی خریده نه تبریک گفته.

اصلا چرا باید بگه.

مگه من دخترم؟؟😒

فقط ب نی نی گف باباجون اگه دختری روزت مبارک😁

عجب انتظارایی دارین.

همین ک تولد و سالگرد و روز زن سنگ تموم میذاره کافیه

خدایا مرســی...نی نی مونو آفریدی😍💕😍
2728
بقیه مناسبتا رو چی؟ حالا کلا به آشناها نگم؟ تیکه نندازم یا بندارم؟

بقیشم همینه نه سالگرد عقد مون خرید نه روز زن گفت پول ندارم تو که میدونی .اگه میخوای بگیم شب تو خونه به خودش بگو واسه بقیه بگی هیچ مشکلت حل نمیشه عزیزم

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵
2738
بقیه مناسبتا رو چی؟ حالا کلا به آشناها نگم؟ تیکه نندازم یا بندارم؟

نه عزیزم ب هیچکس نگو.

اتفاقا برعکس بگو عالیه

ب کسی بگی فقط ذوق میکنن

کاری برات نمیکنن که.

خودت براش گل بخر یکی دوبار...

وقتایی ک خوبین بگو خیلی دلم میخواد بی مناسبت برام گل بخری خیلی خوشحالم میکنه دلم گرم میشه و... مردا فقط با زبون رام میشن

نه با قهر و دعوا.

خدایا مرســی...نی نی مونو آفریدی😍💕😍
2706