2726

نم سیاست نداشت با اخلاق تند و تیزش و تیکه هاش پای همه رو از زندگیمون برید

منم تا حالا همینجور بودم دیگه نمیخوام باشه ولی کسی رو ندارم بگه چیکار کن

امروز دوبار به شوهرم پیام دادم خوشحالم کن روز دختر تو که هیچوقت کاری برام نمیکنی 

اومده دستش به خودش

اومدم بالا دامادشون گل و کادو خریده اومدم هی بگم هرچی پسرتون خسیسه دامادتون لارجه دیگه به زور جلو زبونمو گرفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین مقایسه کردنه ازهمه بدتره،همه که مثل هم نیستن خودت شروع کن مثلامن خودم گفتم روزدختره کادوچی میخوای بهمون بدی😆حالایااستعدادشوداره وخودش زودراه میفته ویادمیگیره یاهمیشه بایدخودت بگی بهش

2728

اخه مگه شماها دخترين انتظار كادو روز دختر دارين شماها مادرين خانومين و روز زن و مادر دارين 

تو خونه بابا نيستين كه بابا مامانتون هم روز دختر بخره براتون

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
اخه مگه شماها دخترين انتظار كادو روز دختر دارين شماها مادرين خانومين و روز زن و مادر دارين  تو ...

نه عزیزم بجز اینو میگم.روز زن ولنتاین.سالگرد.تولد.هیچی.حالا میمرد یه شیرینی گلی مرگی میخرید

بابا میگم بش گفتم مرض داره سادیسم داره.یعنی الان خودمو کشتم جلو مامانش هیچی نگفتم.یادم بدید یادم بدی ...

بیخیال باش شوهر منم نخرید منم بهش گفتم بخر گفت مگه تو دختری  واسه دخترمونم فعلا شرمندشم دنیا اومد یکاریش میکنیم .اعصابتو سر این چیزا خورد نکن

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵
2706