2733
2734
عنوان

کادو تولد

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 25 پست

باید ببینم همین مغازه های اطرافم چیا دارن که خوب باشه...

اره گرم کن عاااالیه ها خدا کنه پیدا کنم اگه اون نشد ماساژور..

اگه اون نشد دیگه دوباره مجبورم ادکلن و لباس بگیرم😔

کیک هم میگیرم میریم خونه مامانش اینا

اخه خودشم همکاری نمیکنه  وگرنه پول مثلا تردمیل رو میدادم بهش میگفتم برو بخر نمیگیره ازم پول

برا سالم و صالح بودن نی نی م یه صلوات میفرستین؟❤
آخه میگی همه چی داره ،چه زن خوبی هستی من ماه پیش تولد شوهرم بود هیچی براش نگرفتم چون اون برای تولدم ...

نه اخه اون برام میخره و یادش هست همیشه من ولی به اندازه اون خرج نکردم تا حالا عذاب وجدان دارم که مث خانومای دیگه بلد نیستم مهمونیه بزرگ بدم به خاطر شوهرم😔

احساس بی عرضگی میکنم....

من براش لباس،قاب گوشی،اسپیکر از اونا که هم با بلوتوث کار میکنه هم به گوشی و فلش و اینا وصل میشه و ادکلن و..گرفتم تا حالا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید ببینم همین مغازه های اطرافم چیا دارن که خوب باشه... اره گرم کن عاااالیه ها خدا کنه پیدا کنم اگ ...

خوب خودت نمیتونی تو نت سرچ کنی تردمیل پیدا کنی؟ البته یه چیزی بگیر براش که واقعا لازم داره موفق باشی دوستم  

خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
نه اخه اون برام میخره و یادش هست همیشه من ولی به اندازه اون خرج نکردم تا حالا عذاب وجدان دارم که مث ...

نه عزیزم این حرفا چیه بیشتر آقایون باید از اینکارا بکنن

خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
2731
خوب خودت نمیتونی تو نت سرچ کنی تردمیل پیدا کنی؟ البته یه چیزی بگیر براش که واقعا لازم داره موفق باشی ...

اره لازم که داره خودشم‌توی فکر خریدشه ولی میترسم بالای یک تومن خرج کنم سرم کلاه بره واسه همین چیز بزرگ نمیخوام بگیرم

2738