2737
2734
جارو برقی از طلا بوده ک ۳تومن شده؟؟؟

چی بگم والا من هرجا پرسیدم از 400 بود تا نهایت 1 تومن 😐😐😐

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب ده تومن وام ازدواج بگیره .... راستی اگه عقد نامه شماراهم ببره میتونه 10 تومنم رو عقد نامه شما و ...

آره الان با من سر و سنگینه ولی فردا میرم بهش میگم عقدنامه هارو ببره وام بگیره سرکار هم میره ولی باز از بابام پول دانشگاهشو میگره همه پولاشو خرج کرده پس انداز نداره

2728

من جهاز ندادم چون به خانوادم فشار میومد گفتم عروسی نمیخوام جاش جهاز بخرین حدود صد تومن خریدن فک کنم البته من نپرسیدم ازشون منم آژانس گرفتم با لباسام رفتم خونم پول آژانسم ازشون گرفتم 

آره الان با من سر و سنگینه ولی فردا میرم بهش میگم عقدنامه هارو ببره وام بگیره سرکار هم میره ولی باز ...

خانواده دوماد هم نمیفهمه چون به اون کاری ندارن که خواهرت با پدرت میرن بانک فرم پر میکنن و میرن تو نوبت دریافت ...فکر کنم سه تا 6 ماه طول بکشه ک وام بگیرین ولی بازم خودش کمکه

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2738
بابایه منم طفلی کارمنده مستاجرم هست ماهی ۸۰۰ تومن یه خونه ۶۰ متری رو داره کرایه خونه میده خرج دانشگا ...

كاملا متوجه هستم چي مي گي. خودم تو خونواده كارمند بزرگ شدم. نصف مكالمات مامان و بابام قسط اين و اون بود. خريدهاي لباس خيلي محدود بود. خورد و خوراكمون خيلي ساده بود. برا يه مسافرت ساده بايد از شش ماه قبل برنامه مي ريختيم كه آيا بشود آيا نشود. حقوق ها تو ايران خيلي كمه عزيزم. اما ما هنوز با فرهنگ زماني زندگي مي كنيم كه درآمدها بالا بودن. بايد از يه جايي شروع كرد و اونم خودمون هستيم. عادت كنيم به جهيزيه خيلي ساده و كم. بابا اول زندگي خيلي از اين وسيله ها لازم نيستن. چرا الكي بخريم آخه؟

اي كاش آدمي وطنش را هم چون بنفشه ها مي شد با خود ببرد هر كجا كه خواست🌺🌺

من فعلا مجردم . ولی واقعا نمیتونم خیلی زیاد خانوادمو تحت فشار بذارم برای جهیزیه . از طرفی هم فکر میکنم با مبلغ کم نمیشه چیزای خوب رو به اندازه خرید .. به نظرتون چقد پول لازمه برای جهیزیم بذارم کنار؟که هم بشه وسایل مورد نیازو خرید و هم خیلی زیاد نباشه

بکوشیم پیش از آنکه کسی را داوری کنیم،اورا درک کنیم...

زندگی روبنظرمن بایدزنومردباهم بسازنن.الان جهیزیه وسیسونی اجباری شده.اگه داشتن بدن خانواده دختروپسرهم نیایدبمونه چه اشکالی داره اگه خانواده پسرپول داره اون جهازوجورکنه.یاچه اشکالی داره خانواده دخترپول نداشته باشن جهازندن؟اصلا چه اشکالی داره کم کم تو زندگی وسائل زندگیوتامین کردولذت بردازخریدکوچگترین وسیله ی که برای خونه 

كاملا متوجه هستم چي مي گي. خودم تو خونواده كارمند بزرگ شدم. نصف مكالمات مامان و بابام قسط اين و اون ...

من وضع پدرم خیلی از وضع پدر ایشون بهتر بود خدارو شکر مستاجر هم نبودن .ولی منم خواهر هم سن داشتم به اون فکر کردم .همزمان با من به فاصله ی 6 ماه عروسی برادرم بود که بابام کمکشون کرد ...

خلاصه همه جوره سنجیدمو جهیزیه معقول خریدم .خدارو شکرچیزی هم کم نبود .

2706