2733
2734
واقعا يعني پدرتون ماشينشون و مادرتون طلاهاشون رو فروختن سر جهاز دادن؟! باورش خيلي سخته برام. شما مود ...

اون موقع که فکر نمیکردم اینجوری شه گفتم خوب خورد خورد قسطاشو میده دیگه 

اصفهانیا خیلییی جهاز میدن😭 دخترخالم سال ۹۴ صدخورده ای شد خواهرم سال ۸۲ بیست تومن

يا خدا. پس خدا رو شكر كه اصفهان به دنيا نيومدم. والا چه كاريه اين قدر فشار رو خانواده هاست😂

اي كاش آدمي وطنش را هم چون بنفشه ها مي شد با خود ببرد هر كجا كه خواست🌺🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خانواده شوهراصلا بهمون کمک نکردن منم نذاشتم برام جهیزیه بگیرن.بشوهرم میگفتم چراخرجمون نمیکنن میگفت ندارن و خودم دوست دارم روپای خودم و ایسم.من گفتم خانواده ام نگیرن تاحسابی روی پای خودش وایسه.نه خودشونه خانواده اش نتونستن حرفی بزنن .فقط ۳تومن وسائل برا خودم گرفتم

2731
بیاید حساب کنیم قیمت های این لیست رو بگید من فقط ضروری ها رو میگم فقط ضروری ها بچه ها به قیمت هام نخ ...

ماشین لباس شویی 4/700

جاروبرقی 3

میزناهار خوری با مبلمان 7

هرتخت 1

سرویس چینی خیلی مختصرر 4

سرویس خواب  با میزارایش و پاتختی3

گاز 4.500

کمد بچه  1113000

ویترین 700

تخت نوزادی 1450

دراور930

برای سلامتی خانوادم صلوات بفرستید لطفا  

نمیتونی یکم به پدرت کمک کنی ...مثلا وام بگیری سرکار بری حقوقتو قسط بدی؟؟؟؟

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
ماشین لباس شویی 4/700 جاروبرقی 3 میزناهار خوری با مبلمان 7  هرتخت 1 سرویس چینی خیلی مختصرر ...

این سیسمونی بود؟؟؟؟

جارو برقی چه مارکی بود ک 3 تومن شد من سامسونگ قیمت دارم 1 و خورده ایی هست

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
نمیتونی یکم به پدرت کمک کنی ...مثلا وام بگیری سرکار بری حقوقتو قسط بدی؟؟؟؟

۵۰ ملیون از شوهرم گرفتم بهش دادم دیگه ۳۰ تومنشم خودش داده بود تموم شد الان دیگه پول ندااره واسه خواهرم جهاز بگیره

2738

من پدرم كارمند هست. ديدم قسط دادن چه سخته. ايشالا كه خوشبخت بشين اما واقعا فشار آوردن به خونواده خوب نيست. خاله من سال ٨٦ دخترش رو عروس كرد و ٣٠ ميليون با زور قسط جهاز خريد. اون قدر بهش فشار اومد كه افتاد به خوردن قرص اعصاب. شوخي نيست تحت فشار عصبي بودن. 

اي كاش آدمي وطنش را هم چون بنفشه ها مي شد با خود ببرد هر كجا كه خواست🌺🌺

مادرشوهرمن تو عقد هی چپ میرفت و راست میرفت میگفت من ب دختر ۵۰تومن جهیزیه دادم . حالا من فکر میکردم وای الان برم ببینم چی داده . حتما خیلی عالیه . اقا جونم براتون بگه اولین بار ک رفتم خونه خواهرشوهرم باورنمیکنید ب زور ۲۰تومن جهیزیش میشد . بعد ب شوهرم گفتم برو ب مامانت بگو مینا دنیا دیدس قیمت همه چی دستمه این بود جهیزیه ۵۰تومنی . اینارو میگه ک من جهیزیه ۱۰۰تومنی بیارم . 

مینا قری هستم
واسه خانواده ی داماد که نمیخوای بخری که معامله میکنی واسه ی زندگی آینده ی خودت داری خرید میکنی

چه عجب یکی پیدا شد یه حرف حساب بزنه🙄

کاش آدم هاے خوب را هم می شد قلمه زد و تکثیر کرد هر بهار...🍀🍀🍀
۵۰ ملیون از شوهرم گرفتم بهش دادم دیگه ۳۰ تومنشم خودش داده بود تموم شد الان دیگه پول ندااره واسه خواه ...

خوب ده تومن وام ازدواج بگیره ....

راستی اگه عقد نامه شماراهم ببره میتونه 10 تومنم رو عقد نامه شما وام بگیره ...حدود 20 تومن میشه .

اگه خواهرت سر کار بره یکمم خودش کمک کنه به جایی بر نمیخوره

من پدرم كارمند هست. ديدم قسط دادن چه سخته. ايشالا كه خوشبخت بشين اما واقعا فشار آوردن به خونواده خوب ...

بابایه منم طفلی کارمنده مستاجرم هست ماهی ۸۰۰ تومن یه خونه ۶۰ متری رو داره کرایه خونه میده خرج دانشگاه خواهرمم بابام میده با اینکه خواهرم سرکار میره بازم از بابام پول میگیره بدبخت همه جوره تحت فشاره

2706