2737
2734
عنوان

توروخدااااااا بياين مارمواك روبه رومه

| مشاهده متن کامل بحث + 1245 بازدید | 120 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

روي پاهام نمياد؟؟آخه شلوار پام نيست يه جاييه كه نميشه كشتش اصلا

چیشد کشتیش😀

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵
2728
2738
والا بعضيا ميان از چه چيزايي تاپيك ميزنن آدم ميمونه مال من چي بود مگه

خداروشکر عزیزم راحت شدی

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵

اون وقت مارمولکه تو این یکی دوساعت همین جور نگات می کرد؟؟

آخه معمولا خیلی بی حرکت نمی مونن.  

بی چاره مامولکه .من سوسک کشتم ولی هیچ وقت دلم نیومده یه مارمولک رو بکشم.می گیرمش و می اندازمش بیرون بره حال کنه.

من مارمولکای کوچولو رو دوست دارم ولی بزرگاشون وحشی و ضمخت هستن یکیشون دستم رو گاز گرفت البته دندون نداشت ولی بدم اومد.  

💝اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💝
2706