2737
2734
عنوان

توروخدااااااا بياين مارمواك روبه رومه

| مشاهده متن کامل بحث + 1245 بازدید | 120 پست
آخه این تاپیک زدن داره؟الان ما میتونیم بیایم برات بکشیمش؟ اه نی نی یارا کاش جلوی این تاپیکا رو بگیر ...

وااای😲😲😲😲

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با یه دمپایی بزن روش از کشتن سوسک راحت تره.یا روش شوهرم یه دستمال پارچه ای میندازه روش.بعد با دستمال بلند می کنه میراره تو پلاستیک درشو میبنده .میره نو کوچه فضای سبز ولش میکنه.ولی من میکشمش دور از چشم شوهرم.چون بدش میاد 

در دنیا هیچ چیز پایدار نیست واگر انسان توقع بقای چیزی را داشته باشد احمق است.اما اگر از آنچه که برای مدت کوتاهی دارد لذت نبرد از آن هم احمق تر است.

مسئولین نی نی سایت از خداشونه تاپیک زیاد زده بشه

پس در تلاش واسه حذف تاپیکها نباشید

چه اشکال داره حالا

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
فردا یکی تایپیک میزنه اومدیم شمال وای دارم تو دریا غرق میشم بچها تو رو خدا بیاین کمک😯😀

خخخخخخخخخ

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
2740
یه بار رفتم تو حموم پامو بشورم دمپایی دراوردم پام رفت رو مارمولک له شد انقدر جیغ کشیدم  نمیدون ...

😂😅😂😅

یه بار رفتم تو حموم پامو بشورم دمپایی دراوردم پام رفت رو مارمولک له شد انقدر جیغ کشیدم  نمیدون ...

وایی 😓😓

آدم تو اینجور مواقع  دلش میخواد محل مربوطه رو قطع کنه

تو شدی 🌙من👶❤️

اون پا دیگه واست پا نمیشه قطعش کن بره  

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
2706