2733
2739
عنوان

بزارم شوهرم...

1269 بازدید | 96 پست

سلام خانوما. شوهر من گوشی ساده داره چند وقته همش میگه میخوام گوشی بگیرم ولی من نمیزارم میگم بیا از گوشی من استفاده کن و نمیخواد بخری. الان دو ماهی هست همش میگه دیگه دایناسورام گوشی ساده ندارن. اینم بگم من بهش اطمینان دارم ولی چون خودمو میشناسم که اگه عکس ی بازیگر زن ایرانیم تو گوشیش ببینم واویلا میکنم

.بعدشم بیشتر  جاها میخونم شوهرشون رو کنجکاویم شده میرن فیلم نگاه میکنن و چت میکنن و اینا. بهش مطمعنم ولی میترسم آرامشی که دارمو از دست بدم.ما تو خونه پیش هم پنج دقیقه هم گوشیمون دستمون نیست. امروز به خواهرم گفتم میگفت بزار بخره اونم خواسته داره و الان تو دلش میگه چه زن... دارم و بردت نیست که. ولی میترسم. چکار کنم بنظرتون؟ 

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنده خدا راست میگه مگه با گوشی میخواد چیکار کنه خیلی عزیزم سخت گیری تحت تاثیر نی نی سایت قرار گرفتی؟؟

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

والا خوب مردیه حرف گوش کن

شما خودتو بزار جای ایشون ببین توی این دوره که حتی بچه هام گوشی آنچنانی دستشونه ایشون چقدرناراحت میشه بخصوص که خودشونم اصرار به خریدنش دارن

ضمناً بنظر مرد اگه بخواد دنبال کاری بره میره چه باگوشی چه بی گوشی  !!!!!!!!!!!!

میترسم میدونم دارم مسخره بازی درمیارم ولی خیلی رو این چیزا حساااسم میترسم شوهرم از رو کنجکاوی بره کارایی که نباید و بکنه

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!
بنده خدا راست میگه مگه با گوشی میخواد چیکار کنه خیلی عزیزم سخت گیری تحت تاثیر نی نی سایت قرار گرفتی؟ ...

فکر کنم😂😂😂

2738

بذار بخره

سخت گیری باعث میشه زده بشی.

اونم یه ادمه و حق داره کاری ک دوس داره انجام بده برده که نیس ب قول خواهرت.

بهش احترام بذار ولی خب حواستم جم کن

خدایا مرســی...نی نی مونو آفریدی😍💕😍

بذار بخره ولی خیلی وقتا گوشیشو بگیر ازش یعنی دست خودت باشه که برلش عادی بشه که گوشیش مال تو هم هست 

من گوشی شوهرم همه جاش میرم خودش هم میدونه ومیده ولی شوهرم به گوشیه من اصلا دست هم نمیزنه میگه دوستات خانومن یه وقت یه پیامی میدن راضی نیستن من بخونم  برای همین هیچوقت دست به گوشیه من نمیزنه ولی من گوشیه اون دستمه گاهی جواب پیام دوستاشو میگه تو بده من حوصله ام نمیشه

خدایا هزاران مرتبه شکرت ...امام رضا (ع)حاجتم را داد ومن هم باردار شدم
بنده خدا راست میگه مگه با گوشی میخواد چیکار کنه خیلی عزیزم سخت گیری تحت تاثیر نی نی سایت قرار گرفتی؟ ...

خب میترسم بره از رو کنجکاوی فیلم ببینه یا تلگرام. میترسم همش عوامون بشه

2706