2703
2553
عنوان

واتساپ و خانواده شوهر

1398 بازدید | 16 پست

سلام,,کسایی که واتساپ دارن میدونن یک مدته وضعیتی به واتساپ اضافه شده که میشه عکس و فیلم برای کل مخاطبین فرستاد و میشه دید چه کسایی وضعیتت رو دیدن,احالا میخام بگم که خواهرشوهرام  و  دوتا جاریم معمولا حرفهاشون رو توی پروفایل میزارن,چندباری پروفایلشون دررابطه بامن بوده,و من وانمود کردم که اهل پروفایل دیدن نیستم.حالا برای وضعیت جدید که میشه دید که چه کسایی وضعیتتو دیدن رو هم نگاه نمیکنم..میخام ببینم بنظرتون فکر میکنن حسودی میکنم وضعیتاشون رو نگاه نمیکنم؟شما کسی اینکارو کنه چه فکری در موردش میکنید؟حق دارن ناراحت بشن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چرا وضعیت بعضیارو نمیتونم ببینم

مثلا شماره یه نفر رو هم من دارم هم شوهرم 

وضعیت اون طرف برا شوهرم میاد ولی برا من نه

چرا به نظرت؟

هرچه دلم خواست نه آن میشود  /  هرچه خدا خواست همان میشود.
2714
چرا وضعیت بعضیارو نمیتونم ببینم مثلا شماره یه نفر رو هم من دارم هم شوهرم  وضعیت اون طرف برا ش ...

عزیزم یه قسمتی داره تنظیم میکنه ک برا کیا بره وضعیتم...

ینی مخاطبایی رو ک خودش دلش میخاد تیک میزنه فقط ک فقط اونا ببینن

خدایا مرســی...نی نی مونو آفریدی😍💕😍
عزیزم یه قسمتی داره تنظیم میکنه ک برا کیا بره وضعیتم... ینی مخاطبایی رو ک خودش دلش میخاد تیک میزنه ...

فک کنم اونجوری که شما میگی فقط یه علامت تعجب میاد,,البته اینو امتحان نکردم ولی یکی دوبار ی صفحه خالی اومد برام گفتم احتمالا زده که بعضی مخاطبین

واا خب حالا نگاه کن چی میشه مگه

خب میدونی میگم که از اینان حرفای کنایه دار میزارن پروفایل که چندباری برای من گذاشتن سر مسایلی,,خب اگ وضعیتشون رو ببینم باز اگ اتفاقی افتاد دومرتبه تیکه میزارن,,منم اگه از اول ببینم باید همه رو ببینم یعنی کنایه هاشونم ببینم,,نمیخام فک کنن مثلا کنایشونو دیدم,,آخه با حیا نیستن برا اتفایی که بینمون می افته,,مثلا اگه ناراحت باشن توی مهمانی بقیه میفهمن و این زشته,حالا پروفایلو... خیلیا میبینن,

2706