2737
2734
عنوان

سوال در مورد از پوشک گیری

193 بازدید | 4 پست

پسرم مهر سه سالش  تموم میشه, سه ماه پیش شروع کردم برای از پوشک گیری ولی همکاری نکرد, از امروز دوباره شروع کردم ولی بزور باید ببرمش دستشویی, هر نیم ساعت با اجبار میاد دستشویی, نمیدونم چکارش کنم, اگه از نیم ساعت دیرتر هم ببرم ممکنه خودشو خیس کنه از طرفی خیلی دیر شده, میخوام تو این دو ماه دیگه از پوشک بگیرمش

من ۲۰ ماهگی گرفتم به نظر منم دیره ولی خوب اینکارا رو بکن اول به هیچ وجه پوشکش نکن تو خونه شلوارم پاش نکن اگرم جیش کرد دعواش نکن تو دستشویی اسباب بازی ببر براش استیکرو جایزه بخر زودم نا امید نشو به هرحال پروسه طولانیه 

عشقم پسرم😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در ضمن هربار که خودت میری دستشویی براش توضیح بده که بزرگا میرن دستشویی و توام بزرگ شدی و این حرفا. اگه بتونی وقتی باباش میره دستشویی اینم بذاری که بره خیلی خوبه . اولم فقط رو گرفتن پوشک روز زوم کن شبا اگه خودشو خیس کردم عیب نداره 

عشقم پسرم😘😘😘
2728
من ۲۰ ماهگی گرفتم به نظر منم دیره ولی خوب اینکارا رو بکن اول به هیچ وجه پوشکش نکن تو خونه شلوارم پاش ...

اگه شلوار پاش نكنه پي پي كنه زندگي رو تموم نجس ميكنه

هر دم از اين باغ بري ميرسد تازه تر از تازه تري ميرسد (اي كاش برش خوب بود ولي ...   )